Dinçel'in sözleşmesi tek taraflı fesih edildi
Kocaelispor
13 Ekim 2020 Salı 13:32

Dinçel'in sözleşmesi tek taraflı fesih edildi

Kocaelispor’da yılan hikayesine dönen Selahaddin Dinçel ile sözleşme tek taraflı fesih edildi. Prensipte anlaşılan Erhan Altın ile resmi sözleşme imzalanacak.

 

Av. HARUN KAYA TAKİP EDİYOR

Kocaelispor’da önce istifa ettiğini beyan eden, ardından rapor alan eski çalıştırıcı Selahaddin Dinçel kabusu sona erdi. Dinçel ile sözleşme tek taraflı fesih edildi. Kocaelispor Kulübü Dinçel’in sözleşmesi ile ilgili olarak hukuki süreç takip edecek ve konu ile ilgili Kocaelispor Hukuk İşlerinden Sorumlusu Başkan Yardımcısı Av. Harun Kaya ilgilenecek. Yeni teknik direktör Erhan Altın’ın lisansı yarınki Afyon maçına yetişirse deneyimli teknik adam kulübedeki yerini alabilecek. Aksi durumda takımı kenardan Yardımcı Antrenör Taner Gülleri koordine edecek, antrenörlerden Ercan Ağaçe de Afyon maçında kulübedeki yerini alacak.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Tescilli ürünlerin satış hakkı için ihaleye çıkılacak

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun ve yöneticilerden Ekrem Can daha önce yaptıkları açıklamalarda store mağaza işini kulüp bünyesinde yapacaklarını bunun için birkaç merkezde yer aradıklarını belirtmişlerdi. Ekrem Can “5 ay içinde kendi mağazamızı kuracağız, ürünlerimizi kendimiz satacağız” derken bu süreç içerisinde ilimizdeki mağazaların perakendecilik yapacağını da sözlerini eklemişti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:53
05:53
13:17
17:11
20:20
22:03