Emir Ortakaya: Ortamı gayet iyi buldum
31 Ağustos 2023 17:01

Emir Ortakaya: Ortamı gayet iyi buldum

Kocaelispor’un yeni transferlerinden Emir Ortakaya ilk açıklamasını yaptı. Genç futbolcu kaliteli bir takıma geldiğini belirtti.

 

ORTAM GAYET İYİ

Emir, Kocaelispor’u takip eden basın mensuplarına şu açıklamayı yaptı: Kocaelispor’a geliş sürecim diğer futbolcular gibi oldu. Kulübümüz benim ile iletişime geçti ve transferimiz gerçekleşti. Beni çok güzel karşıladılar. Zaten geçen sezondan karşılıklı oynadığım ağabeylerim vardı. Takım ortamı gayet güzel daha da kaynaşacağız inşallah.

 

ÖNEMLİ OLAN GALİBİYETTİ

Maçtan iki gün önce takıma katıldım, bir anda kendimi saha içinde buldum ve o güzel gol oldu. Çok güzel bir histi benim için. Gol sevincimi taraftarımız ile birlikte kutlamak istedim. Takıma katkı sağladığım ve galibiyette payım olduğu için çok mutluyum. Altay, diğer tüm rakipler gibi zor bir rakipti. Altay maçının ilk yarısında gayet iyi oynadık. İkinci yarının başında talihsiz bir kırmızı karttan sonra top rakibe geçti. Önemli olan galibiyetti, bunu başardığımız için mutluyuz.

 

HEDEFİMİZ 3 PUAN

Cuma günü Adana’dayız. Zor bir deplasman olacak, hedefimiz 3 puan. İnşallah güzel sonuçlarla geri döneceğiz. 1. Lig’de oynamak kolay değil. Kora kor dişe diş mücadeleler oluyor. Her takım her takıma üstünlük kurabiliyor. Ama bizim çok kaliteli bir takımımız var. Birlik beraberlik üst seviyede. Bu kalitemizi taraftarımız ile birlikte kenetlenip sahaya yansıtmaya devam edeceğiz. Bu camia şampiyonluğu hak ediyor.

Güncelleme: 31 Ağustos 2023 17:26
X