Emir Ortakaya: Zor maçı kazanacağız!
01 Ekim 2023 10:58

Emir Ortakaya: Zor maçı kazanacağız!

Kocaelispor’un genç savunmacısı Emir Ortakaya zorlu Keçiörengücü maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

 

SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ

Kocaelispor’a katkı sağlamak için yeşil siyahlı kulübe transfer olduğunu belirten genç Emir şu şekilde konuştu: 4 maçtır kazanıyoruz. Güzel ve çok başarılı bir seri oldu. Lige istediğimiz gibi başlayamadık ve iyi sonuçlar alamadık ama sonrasında hayli toparlandık. Sırada Keçiören maçı var. Zor bir maç olacak. Bu maçı da kazanıp serimizi devam ettireceğiz.

 

REKABET ORTAMINDA HERKES GELİŞİR

Kocaelispor’a oynamaya geldim. Rekabet her zaman iyidir ve bu rekabet ortamında herkes gelişiyor. Stoper rotasyonunda benden çok daha tecrübeli isimler var, hepsi birbirinden değerli, hepsiyle aram çok iyi ve onları çok seviyorum. Onlar da beni çok seviyor sağ olsunlar. Dediğim gibi oynamak, takımıma katkı sağlamak için buradayım.

 

DAHA FAZLA MOTİVE OLUYORUM

Statta dolu tribünler önünde oynamak çok güzel olur. Hem güzel bir deneyim olur, hem büyük taraftarla bu güzel takım buluşunca ayrı bir atmosfer olur. Onlar bizim enerji kaynağımız diyebiliriz. Ben kendi açımdan konuşayım, ben daha fazla motive oluyorum, bir isem beş ile oynuyorum. Dolu bir statta dolu taraftarla güzel bir maç olur bizim için” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme: 01 Ekim 2023 10:59
BENZER HABERLER
X