Emre Nefiz: Kupayı kaldırmaya hazırız
14 Mayıs 2023 11:53

Emre Nefiz: Kupayı kaldırmaya hazırız

Etimesgut Belediyespor karşısında 3. golü atan, Kocaelispor'un başarılı futbolcularından Emre Nefiz, Eryaman Stadı'nı dolduran yeşil siyahlı taraftara teşekkür etti. Nefiz “Evimizde şampiyon olmak için her şey hazır" dedi.

 

MÜTHİŞ ATMOSFER

Kocaelispor'un, Etimesgut Belediyespor karşısında skoru belirleyen golünü kaydeden Emre Nefiz galibiyeti değerlendirdi. Nefiz basın mensuplarına şu cümleleri aktardı: "Statta müthiş bir atmosfer vardı. Deplasmanda Ankara'da olmamıza rağmen. Taraftarlarımıza teşekkür etmek lazım. Stadı hemen hemen tamamen doldurdular. Onlar, bizim için itici bir güç oldu burada. Burada olmadı, haftaya kaldı şampiyonluğumuz. Haftaya şampiyon olmaya hepimiz inandık, tüm şehir olarak inandık.  Evimizde şampiyon olmak için her şey hazır. 

 

HERKESİN KATKISI VAR

Takım arkadaşlarımı tebrik etmek istiyorum. Oyuna giren çıkan herkesi. Kadroda olanları, olmayanları. Burada bir takım var. Herkesin de bu başarıya bir etkisi var. O yüzden herkesi tebrik etmek istiyorum. Hafta boyunca çok çalıştım. İlk 11'de forma bulamayanların maçlar öncesinde çok daha fazla çalışması lazım hazır olabilmek için. Hocamızdan forma şansı bekledim bu maç adına. Bugün de Allah'a şükürler olsun hocamızın verdiği şansı golle değerlendirdim. Mutluyuz, şampiyonluğa hazırız.

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 11:55
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X