Enes Sarı: Kendime güveniyorum
14 Temmuz 2023 19:01

Enes Sarı: Kendime güveniyorum

Kocaelispor’un yeni kalecisi Enes Sarı kendisini 3 yıllığına yeşil siyahlı kulübe bağlayan sözleşmeye imza attı.

 

UZUN YILLAR EMEKTARI OLURUM İNŞALLAH

Enes imza töreninde şu şekilde konuştu: Başkanımıza hakkımda söyledikleri için teşekkür ederim. Geçtiğimiz sezonun devre arasında Kasımpaşa’da bazı sorunlar yaşadım. O süreçte Kocaelispor’a gelme planlarımız vardı, bugüne nasip oldu. Gelmeden önce birkaç ağabeyimden bilgi aldım. Nasıl bir camiaya geldiğimin farkındayım. Kocaelispor’un uzun yıllar emektarı olurum inşallah.

 

REKABET GÜÇLENDİRİR

Rekabet futboldan ziyade tüm işlerde var. Rekabet insanları güçlendirir, benim işime gelir. Oynasam da oynamasam da beni geliştirir. Harun ağabey buradaymış, Gökhan ağabey buradaymış konusundan ziyade sisteme nasıl dahil olurum, takıma, oyuna ne kadar katarım ona bakarım.

 

AHLAKSIZLIK OLARAK DEĞERLENDİRİYORUM

Geçen yıl şu şekilde geçti. Kasımpaşa’da çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdim. Transferin bitimine 1 gün kala önümüze sözleşme koydular “Ya imzalarsın ya da boşta kalırsın” dediler. Bunu ahlaksızlık olarak değerlendirdim. Bir futbolcunun emeklerinin bu kadar çalınmasını kabul edemiyorum. O kulüpte 10 yılım geçti ama anladım ki yılların, emeğin bir değeri yok. Devre arasında başkanımızla iletişimdeydik. Dediğim gibi nasip imzamız bugüne nasip oldu.

Güncelleme: 14 Temmuz 2023 19:02
X