Engin Koyun: 3 güzel olay aynı günde
27 Nisan 2023 13:32

Engin Koyun: 3 güzel olay aynı günde

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun, Karacabey maçını da kazanıp şampiyonluk yolunda kaldıkları yerden devam edeceklerini belirtti. Engin Koyun öte yandan tribünlerde taraftarın sadece takımı destekleyeceklerini belirtti ve kendilerine yakışanı yapacaklarına inandığını belirtti.

 

BAYRAM TEBRİKİ İLE BAŞLADI

Bayram tebriki ile sözlerine başlayan Engin Koyun şu şekilde konuştu: Öncelikle hem Ramazan Bayramı'nı hem de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik ediyorum. Ramazan Bayramı vesilesiyle bütün memleketimizin, İslam Alemi’nin bayramını tebrik ediyorum. Rabbim yapmış olduğumuz ibadetlerimizi kabul eylesin.

 

ALLAH BİR DAHA BU ACILARI YAŞATMASIN

Tabii ülke olarak zor bir süreç geçiriyoruz. Malumunuz, depremden çıktık. Yaraları hala devam ediyor. Oradaki insanlarımızı en iyi biz anlıyoruz. Arkadaşlarımıza, kardeşlerimizle tekrar tekrar geçmiş olsun diyorum. Rahmetli olanların da Rabbim mekanlarını cennet eylesin, ülkemize tekrar bu acıları yaşatmasın diye dua ediyoruz. 

 

GÜZEL BİR GÜN

Kocaelispor olarak 6 puan farkla bayrama gerçekten güzel girdik. Aynı zamanda rakibimiz olan İskenderunspor galibiyetiyle beraber üç bayramı birden yaşıyoruz. Bugün güzel bir gün. Kulübümüzün kuruluşunun 57. yılı.  Milletvekilimiz Saffet Sancaklı geldi. Hem takımla hem de yönetimle bayramlaştı.

 

BU ŞEHİR DAHA İYİSİNİ HAK EDİYOR

Şehirde her şey güzel.. İnanıyorum, ümit ediyorum ki hafta sonu oynayacağımız Karacabey maçıyla beraber kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu şehir bunu hak ediyor. Ben size şunu söyleyeyim. Bu şehir daha ilerisini, daha büyüklerini hak ediyor. İhtiyaç da var. İnşallah hep birlikte bunu başaracağımızı ümit ediyorum.

 

İHTAR YEMEMELİYİZ

Kocaelispor taraftarımızdan, Kocaeli tarihinin seyirci rekorunun kırılmasını istiyorum. Bu maçta tribünde bir tane boş kalmaması gerektiğini düşünüyorum. Bunu hak ediyoruz, şehir bunu hak ediyor, takım bunu hak ediyor. İnanıyorum ki pazar günü taraftarımız gerekeni yapacaktır. Ama daha önemlisi pazar günü oynanacak olan maçta ihtar yememeliyiz. Aksi durumda bir sonraki maçı taraftarsız oynayabiliriz.

Güncelleme: 27 Nisan 2023 13:33
X