Engin Koyun: Anadolu’nun sesi olacağız
09 Haziran 2023 12:50

Engin Koyun: Anadolu’nun sesi olacağız

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun, Marka Futbol Ödül Töreni’nde söz aldı. Engin Koyun, Sevindikli’deki tesislerde yetişecek futbolcularla ülke futbolunda ve Anadolu’da söz sahibi olacaklarını belirtti.

 

ANADOLU İÇİN ÖNEMLİ

Samsunspor’u örnek bir kulüp olarak gördüklerini belirtti ve şu şekilde konuştu: Beni en iyi camia kulübü başkanı olan Yüksel Bey anlar. Kendisi Türk futbolu adına çok önemli bir isimdir. Camia takımlarında başkanlık yapmak çok zordur. Anadolu takımlarımızın ayakta kalmaları adına bu tür başkanlar çok önemli. Bizim hayallerimize Samsun ekibi erken başladı. Çıktıkları yolda başarılar diliyorum.

 

YÜKSEL BAŞKANIMIZI KUTLARIM

Kocaelispor şampiyon oldu bu başarıda bizlere maddi manevi destek olan Tahir başkanımıza çok teşekkür ederim. U-17 takımımızın da şampiyonluğu bizim için çok kıymetliydi. İstanbul ve Kocaeli ölçeğinde Türkiye’nin en güzel tesisleri için sondaj çalışmalarımızı başlatıyoruz. Sevindikli’deki tesisimizde 7 tane antrenman sahası yapılacak ve 5 yıldızlı otel inşa edilecek. İstanbul’a 45, bizim buraya 25 dakikalık mesafede olacak. Orada yetişen sporcularımızla yıllarca ülkede söz sahibi olacağız inşallah. Samsunspor’un başkanı aramızda. Yüksel başkanımızı da başarıdan ötürü kutluyorum.

Güncelleme: 09 Haziran 2023 12:51
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X