Engin Koyun, Ferhat Uzun’u defterden sildiğini söyledi!
05 Nisan 2023 16:41

Engin Koyun, Ferhat Uzun’u defterden sildiğini söyledi!

Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun, taraftarın bugün yaptığı protestonun amacının dışına çıktığını belirtti. Engin Koyun öte yandan Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Ferhat Uzun ile ilgili sert ifadelere yer verdi ve “Bir daha tesislerin kapısından içeriye sokmayacağım” diye konuştu.

 

PROVOKASYON VAR

Engin Koyun, Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada gerek taraftarın tesis eylemini gerekse de ses kaydı konusu ile ilgili şu ifadelere yer verdi: Ben böyle bir şey görmedim. Dün bana küfür olmayacağına dair söz veriyorlar, bugün dümdüz gidiyorlar. Tellerin oraya kadar da aldırdım ama dakikalarca takıma küfür ettiler. Burada çok büyük bir provokasyon var. Bilinçli gelmişler. Bugünkü olay şampiyonluğa bile etki edecek.

 

DÜPEDÜZ YALAN

O ses kaydı da düpedüz yalan, büyük bir senaryo. Kendi kendilerine film çıkarıyorlar. Böyle taraftarlık olmaz! Beni biraz önce iki kulüp başkanı aradı. –Ya başkanım siz ne yapıyorsunuz. Lidersiniz. Böyle bir şey ne görüldü ne de duyuldu- diyor. Haklı adamlar. Bundan sonra o şahıs benim için bitmiştir. O’nu bir daha tesislerin kapısından içeriye sokmayacağım.

Güncelleme: 05 Nisan 2023 16:42
YORUMLAR
  • Toplam 2 yorum
Mehmet 14:25 - 06 Nisan 2023

Taraftar grupları takımlara akıllarınca patronluk yapmayı bırakıp destekçi olmaya çalışsınlar yeter!

0 Beğenmedim
S patır 00:26 - 06 Nisan 2023

Sen Ferhatı kafandan sildin ama seni bütün izmit kafasından sildi sen kendini ne zannediyorsun o koltuktan ineceksin çok az kaldı o zaman izmitte dolaşacak yüzün kalmayacak

0 Beğenmedim
X