Engin Koyun: Mutlu sona ulaşacağımıza eminim
20 Şubat 2024 15:56

Engin Koyun: Mutlu sona ulaşacağımıza eminim

Kocaelispor’un anlaşmaya vardığı teknik direktör Mustafa Gürsel düzenlenen imza töreninde 1.5 yıllık sözleşmeye imza attı.

 

BU TÜR AYRILIKLAR OLABİLİYOR

Saat 14.00’te Kocaeli Stadyumu’nda düzenlenen imza töreninde Kocaelispor’un yeni teknik direktörü, 49 yaşındaki Mustafa Gürsel 1 yılı opsiyonlu 1.5 yıllık sözleşmeye imza attı. İmza törenine Kocaelispor Başkanı Engin Koyun ve yöneticiler katıldı. Başkan Engin Koyun açıklamasında şu şekilde konuştu: Her dönem bu tür ayrılıklar olabiliyor. Ertuğrul hocamızla şampiyon olmayı çok isterdik. Emekleri unutulmayacak. Ciddi bir puanla 3.sırada takımı bıraktı. Kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Kariyerinin devamında her şeyin dilediği gibi olmasını istiyorum.

 

DÜN NASIL BAŞARDIYSAK BUGÜN DE BÖYLE BAŞARACAĞIZ

Ertuğrul Sağlam burada başarılı olmak için her şeyi yaptı. Bizzat yakından şahidim. Bugün yeni bir sayfa açıyoruz. Hedefimiz belli. Bütün camianın birleşmesi ve kan değişimiyle mutlu sona ulaşacağımıza eminim. Bu doğrultuda Mustafa hocamızla anlaştık. Kendisine “Hoş geldin” diyorum. Hepimiz için, herkes için hayırlısı olsun. Kimse moralini bozmasın. Dün nasıl birlikte başardıysak bugün de öyle olacak. Ertuğrul hocamızın bizden bir talebi olmadı. Ancak biz sözleşmesindeki fesih durumunda “3 maaşını alır” maddesi vardı. Toplantı yaptık ve hocamızın tazminatını verdik, güzel ayrıldık. Mustafa hocamla para bile konuşmadık. Kendisi de imzalayınca sözleşmenin detaylarını görecek.

Güncelleme: 20 Şubat 2024 15:58
X