Engin Koyun: Şampiyonluk naraları atıldı
04 Aralık 2022 01:15

Engin Koyun: Şampiyonluk naraları atıldı

Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun, 4-0’lık Etimesgut galibiyetini değerlendirdi ve genel kurulla ilgili olarak “Kocaelispor’un geleceğine damga vuracağız” ifadesini kullandı.

 

SEZONUN EN İYİ FUTBOLUNU OYNADIK

Kazançlı bir haftayı geride bıraktıklarını belirten Engin Koyun şu şekilde konuştu: Çok keyifli bir hafta oldu. Kocaelispor sezonun en iyi futbolunu oynadı. Herkesi ve taraftarımız canı gönülden tebrik ediyorum. Rakiplerimiz puan kaybetti. Ama önemli olan bizim ne yaptığımız. 4-0’lık galibiyetle şehri mutlu ettik.

 

KENETLENME OLDU

Yarın benim kongrem var. Kongre öncesi heyecan oldu, iyi bir hava oldu. Hocasından teknik heyetinden, futbolcusundan malzemecisine, taraftarına kadar emeği geçenleri tebrik ediyorum. İyi bir kenetlenme oldu. Bu maçın en güzel tarafı; tribünlerden şampiyonluk naralarının başlamasıydı. Bu çok önemli. İnanıyorum ki bu birliktelik ve bu bütünlük bizi başarıya ulaştıracak.

 

GECE MAÇI OYNANMASI İÇİN ISRARCI OLACAĞIM

Bundan sonra taraftarımızın daha duyarlı olacağını düşünüyorum. Sanayi kentindeyiz, cumartesi günü olması sıkıntı. Hafta içi federasyonda toplantı var. Dile getireceğim; bizim gibi 30-35 bin kapasiteli statlarda, maliyetli statlarda gece maçı oynamak için ısrarcı olacağım. İnanıyorum ki federasyon dikkate alacaktır. Bizim gibi birkaç takım daha var. Gece maçı oynanması lazım. En azından pazar günü oynansın. Ama onların verecekleri karara saygı duyacağız.

 

AMAÇ KONGRE DEĞİL

Yönetimimizin yüzde 80’i tamam. Listemizde güzel, iyi isimler var. Sürpriz aday olup olmayacağıyla ilgili kulağıma bir şey gelmedi. Bizim amacımız aslında kongre değil, önemli olan tüzük değişikliği. Kocaelispor’umuzun geleceğiyle ilgili önemli kararlar alınacak. Kocaelispor’un geleceğine damga vuracak. Onları sağlamamız lazım. Kongre öyle ya da böyle olacaktı zaten.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

Güncelleme: 04 Aralık 2022 01:19
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Karahan 13:45 - 04 Aralık 2022

Başkanım sizde artık gerçekleri yavaş yavaş görüyorsunuz, bir kulüp yönetmek hele bu Kocaelispor gibi bir kulüp olursa çokta kolay değil .Göreve yeni geldiğinizde yaptığınız hataları artık yapmıyorsunuz, sizde artık profesyonel bir Başkan yolunda ilerliyorsunuz eskiden taraftar size çok tepki veriyordu ama artık barış yavaş yavaş saglandi, Başkan çünkü bu taraftar Futbolcudanda ,hocadan da, Başkandan da iyi anlar,her zaman dediğim gibi hepimiz aynı gemideyiz ve Direksiyon sizin elinizde, KAPİŞ ?

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X