Engin Koyun: Taraftarımızı anlamakta güçlük çekiyorum
24 Ocak 2023 11:29

Engin Koyun: Taraftarımızı anlamakta güçlük çekiyorum

Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun, Nokta TV’nin sorularını yanıtladı. Maç esnasında gelen tepkiler üzerine de konuşan Engin Koyun “3-5 kendini bilmez tüm tribünü etkiliyor” dedi. 

 

NASİP BU ŞEKİLDEYMİŞ

Başkan Engin Koyun sözlerine 3-0’lık Kırşehir Futbol Kulübü galibiyeti ile başladı şu şekilde konuştu: Net bir skorla kazandık. Takımın arzusundan memnunum. Sezonun ikinci yarısındaki tüm maçlar zor geçecek. Bunlardan birisi olan Kırşehir maçının ilk yarısında pozisyonlar verdik ancak ikinci yarıda oyunun tamamıyla hakimiydik. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık ve rakiplerinin de kayıp yaşamasıyla tekrardan lider olduk. Aslında son 2 maçta kaybedilen puanların değeri şu an daha iyi anlaşıldı. Nasip bu şekildeymiş. Önümüze bakacağız.

 

ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM

Ne yazık ki maçın daha 30. dakikasında protesto sesleri yükseldi. İnanın bazen taraftarımızı anlamakta güçlük çekiyorum. Maçın ardından futbolcularımız da “Başkanım resmen oyundan düştük” dediler. Bunu neden yapıyoruz, maç oynanırken, skor olarak öndeyken neden takımımızı olumsuz etkiliyoruz? İnanılır gibi değil. Şu da var… Taraftarlar içinde önemli bir kısım da protesto edenlere tepki gösterdi, yaşananların yanlış olduğunu ifade etti.

 

OLMAZ Kİ

Fırat hoca ile devam edeceğiz. Düzeni ve ahengi bozamam. 3-5 haddini bilmez tribünleri etkiliyor. El insaf..! Bu arada biraz önce birisi telefon etti “Başkanım hakkını helal et. Beni de doldurdular. Hanım bile evde bana demediğini bırakmadı. Ben de istifa diye bağırdım. Özür dilerim” dedi. Eleştiri her zaman olacak ama maçın 30. dakikasında da olmaz ki!

 

 

Güncelleme: 24 Ocak 2023 11:31
X