Erhan Altın: Kampımız verimli geçti
09 Ocak 2023 16:57

Erhan Altın: Kampımız verimli geçti

Kocaelispor’un eski futbolcusu ve teknik direktörlerinden, bu sezon Kocaelispor ile aynı grupta yer alan Fethiyespor’u çalıştıran Erhan Altın, Antalya kampının son gününde Nokta Gazetesi’nin sorularını yanıtladı. Verimli bir kamp geçirdiklerinin altını çizen Altın, hedeflerinin  Play-Off olduğunu belirtti.

 

KAMPTAN VERİM ALDIK

Transferlerini neredeyse tamamlayan Fethiyespor’da Teknik Direktör Erhan Altın şu şekilde konuştu: 24 Aralık ile 1 Ocak tarihleri arasında Fethiye’de çalıştık. Yüklemelerimizi ve transferlerimizi orada yaptık. Antalya’da 6 gün kaldık ve hazırlık maçları oynadık. Kamptan verim aldık, çocuklarımızla birlikte iyi bir iletişim kurduk, eksiklerimizi giderdik. Hem oteldeki davranışlarından hem de kamptaki performanslarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

 

ESAT BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM

Salı günü toplanacağız ve rakibimiz Zonguldak Kömür’ü masaya yatırıp analiz edeceğiz. İyi başlamak çok önemlidir ve inanıyorum ki bunu başaracağız. Çocuklarıma güveniyorum. Yukarısı ile aramızda 9 puanlık fark var. Hedefimiz Play-Off… Benim hayatım hep hedeflerle doludur, hedefsiz yerde hayatta durmam zaten. Bir dediğimizi iki etmeyen, bir ay sonra geçeceğimiz yeni tesisimizi inşa eden Esat başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Yeni bir sayfa açıyoruz inşallah. Bu sayfayı futbolumuzla ve olumlu neticelerimizle süslemek istiyoruz.

 

Spor41

Güncelleme: 09 Ocak 2023 16:58
X