Ertuğrul Sağlam: Camianın beklentisinin farkındayız
13 Eylül 2023 09:55

Ertuğrul Sağlam: Camianın beklentisinin farkındayız

Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, aile ortamının başarıyı getireceğini ifade etti ve  “Birbirimizi sahipleneceğiz” dedi.

 

1 OYUNCU DAHA ALIP TRANSFERİ NOKTALAYACAĞIZ

İyi bir takım oluşturduklarını ifade eden Sağlam şu şekilde konuştu: Orta sahanın merkezine ve kenara oyuncu arayışlarımızı bunu dile getirmiştik. Sağ olsun yönetimimiz uzun süredir görüşme halinde olduğumuz Beridze’nin işini bitirdi ve takımımıza katıldı. Güzel bir transfer oldu. Şimdi bir tane de merkez orta sahaya bir oyuncu transferiyle transferi noktalayacağız. Bu doğrultuda, biraz tabii geç oldu ama yönetimimize başkanımıza ve yönetimimize teşekkür etmek istiyorum. İyi transferler oldu, iyi bir takım oluşturduğumuza inanıyorum. İnşallah bundan sonraki süreç uyum, adaptasyonla tamamlanacak.

 

ÇOK FEDAKARLIK YAPACAĞIZ

Takım olmayı da bir an evvel başarabilirsek Kocaelispor hem izleyenlere keyif veren bir futbol oynayacak hem de sevenlerinin, taraftarının beklediği o büyük hedefe doğru çok sağlam adımlarla ilerleyecek. Çocuklara da dün oturduk, konuştuk. Camianın beklentisinin farkındayız ve sorumluluğun bilinci insanları olarak bu beklentiye cevap vermek bizim görevimiz. O yüzden çok çalışacağız, çok fedakarlık yapacağız, birbirimizi sahipleneceğiz. birbirimize destek olacağız ve bu süreci çok iyi yöneteceğiz.

 

FİNAL GİBİ BİR KARŞILAŞMA BİZİ BEKLİYOR

Kulüp içerisinde başkan, yönetim, teknik adam, futbolcu, teknik kadro, futbolcular, personelin dışında taraftarımıza şehrimizin ileri gelenlerinin desteğine, sivil toplum kuruluşlarının katkısına ve Kocaeliliyim diyen herkesin desteğine, dualarına ihtiyacımız var. Final gibi bir karşılaşma bizi bekliyor. Aldığımız iki galibiyetin anlam kazanabilmesi, bizi bir yere taşıyabilmesi için bu hafta da üç puanla onu desteklememiz gerekecek.

 

KAYITSIZ ŞARTSIZ DESTEK

Eyüpspor maçından sonra seri yapmamızın gerektiğinin farkındaydık. Onun başlangıcını yaptık. Boluspor'la devam edecek bir seri de biz sürdürmek istiyoruz. Taraftarımızın desteğine çok ihtiyacımız olacak. Altay maçında olduğu gibi maçın başlama düdüğüyle beraber kayıtsız şartsız takıma destek olmanın olmalarını istiyorum tabii onların sayısal anlamda fazla olması da bu desteğin etkisini de arttırıyor.

 

SARR OLMADI

O yüzden cumartesi akşamı daha fazla sayıda Kocaelispor taraftarını stada bekliyorum. İnşallah onların desteğiyle güzel bir futbol iyi mücadele beraberinde de göze hoş gelen futbol ve bol pozisyonunu güzel bir galibiyetle yolumuza devam etmek istiyoruz. Aslında Sarr’ın belli oranda yeteneği vardı ama tam kriterlerimize çok uygun bir oyuncu olmadı. Zaten antrenmansız ve kuvvetsizdi. O yüzden şimdi kadromuza katmayalım dedik ama takibini yapacağız. İlerleyen süreçte bakarız.

Güncelleme: 13 Eylül 2023 09:56
X