Ertuğrul Sağlam: Merak etmeyin
22 Temmuz 2023 15:06

Ertuğrul Sağlam: Merak etmeyin

Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Kocaelispor'u Süper Lig'de eski o şaşalı ve herkesin çok gurur duyduğu dönemlere taşımayı hedefliyoruz." dedi.

 

CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ

Türk futbolunda yeniden bir başarı hikayesi yazabilecek bir camiaya geldiğinin farkında olduğunu dile getiren Sağlam, şunları kaydetti: Bu sorumluluk duygusuyla hareket ederek taraftarımızın ve camiamızın beklentilerine karşılık vermek için canla başla çalışıyoruz. İlk bölümüne 30 Haziran'da Kocaeli'de başladığımız çalışmalarımızın ikinci bölümünü Afyon’da gerçekleştiriyoruz.

 

TOPUK YAYLASI’NA ÇIKACAĞIZ

Burada güzel bir ortamda, güzel tesislerde ve iklim şartlarının da bizi fazla zorlamadığı bir ortamda çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Allah'a şükür çocuklar çok özveriyle çalışıyorlar. Burada 22 Temmuz'a kadar bir taraftan fiziksel anlamda takımımızı üst seviyeye çıkarırken son bölümde Altay ve Denizlispor'la hazırlık maçı oynayacağız. Daha sonra hazırlığın son bölümü Bolu'da, Topuk Yaylası'nda devam edecek.

 

CAMİA MERAK ETMESİN

Yeni sezonun başlamasına da çok fazla vakit kalmadı. Bu süreçte takımla beraber olmalarını sağlamamız gerekiyor. O yüzden yönetimimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. İnşallah, en kısa sürede yeni oyuncular aramıza katılırlar. Daha güçlü, daha moralli bir şekilde sezona hazırlanırız. Kocaelispor camiası ve taraftarları da hiç merak etmesin. Takım gayet düzgün ve güzel bir şekilde çalışıyor. Kocaelispor'u Süper Lig'de eski o şaşalı ve herkesin çok gurur duyduğu dönemlere taşımayı hedefliyoruz. Süper Lig'e ve Türk futboluna renk katan bir takım haline getirmek istiyoruz.

Güncelleme: 22 Temmuz 2023 15:07
X