Ertuğrul Sağlam sevgisi çığ gibi
14 Eylül 2023 22:31

Ertuğrul Sağlam sevgisi çığ gibi

İlimizin saygın eğitim kurumlarından Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu’nda Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam coşkusu yaşandı. Okul Müdürü Halil Kocatürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte Okul Müdür Yardımcısı Süreyya Duran ile Kocaelispor yöneticilerinden Ahmet Şahin ile öğretmenler etkinlikte yer aldı.

 

 

ÖNCE SEZER İLE BİR ARAYA GELDİ

Sağlam buluşma öncesi Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ile makamında bir araya geldi ve ardından soluğu Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu’nda aldı. Öğrencilerin sevgi gösterileri ile karşılanan Sağlam, öğrencilere imza dağıtırken zor anlar yaşadı. Okul Müdürü Halil Kocatürk’ün makamında bir süre sohbet eden Sağlam ardından öğrencilere okul bahçesinde hitap etti.

 

HERKESE ÖRNEK OLACAĞIZ

Sağlam öğrencilere yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: Değerli çocuklar… Aranızda Kocaelisporlu var mı? Çok güzel… Güzel bir takımımız var. İnşallah Süper Lig’e çıkacağız ve orada da Kocaelispor’u destekleyeceksiniz. Bizler Kocaelispor taraftarı olarak herkese örnek olmak zorundayız. Sporda birbirimize karşı saygı, sevgi, anlayışlı olun. Bir Kocaelisporlu olarak sizden bunu istiyorum.

 

ONLARIN EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMAYIN

Hayatınızda sınavlara gireceksiniz, çok güzel üniversiteleri kazanacaksınız, hepinize inanıyorum ancak toplumda örnek birey olmak, vatanına, milletine faydalı birer insan olmak bence okul birinciliğinden çok daha önemli. Burada sizler için çabalayan çok fedakar ve değerli öğretmenleriniz var, evde anneniz babanız sizin için mücadele ediyor, gecesini gündüzüne katıyor. Onların bu fedakarlıklarını ve emeklerini boşa çıkarmayın. Hepinize bir ömür boyu sağlık, başarı ve mutluluk diliyorum.

 

YALNIZCA’DAN KİTAP HEDİYESİ

Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Özgür Yalnızca, Kocaelispor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’a, kendi yazdığı “Öleceğini Bilen Kadınlar” kitabını hediye etti. Sağlam ise tüm okul için üzerinde teknik kadro ve futbolcuların imzasının bulunduğu 41 numaralı Kocaelispor formasını Okul Müdürü Halil Kocatürk’e armağan etti. Gün sonunda ise Sağlam, öğrencilerle birlikte özçekim yaptı.

Güncelleme: 14 Eylül 2023 22:35
X