Evren Turhan: Kocaelispor’a sadece Süper Lig yakışır!
14 Mayıs 2023 11:21

Evren Turhan: Kocaelispor’a sadece Süper Lig yakışır!

Kocaelispor formasıyla 1994-96 ve 99 yıllarında mücadele eden, bir dönemin önemli 10 numaraları arasında yer alan Evren Turhan, 11. Altın Kiraz Futbol Turnuvası’nda yer alan şöhretler arasındaydı. Evren Turhan Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada “Kocaelispor’a yakışan tek lig Süper Lig’dir” dedi.

METİN ÖZKAN BU İŞİ KALİTELİ YAPIYOR

Metin Özkan’ın düzenlediği Altın Kiraz Futbol Turnuvası’na her geldiğinde enerji depoladığını belirten Evren Turhan şu şekilde konuştu: Osman abi, Faruk abi, Nuri… İnanılmaz günlerdi… Burada olmak onur verici… Altın Kiraz’a daha önce de katılmıştım. Körfez’e her geldiğimde heyecanlanıyorum, enerjiyi depolayıp dönüyorum. Metin Özkan bu işi gerçekten çok kaliteli yapıyor.

 

OLMAK ZORUNDA

Gelelim Kocaelispor’a… Bu takım çok daha iyi yerlerde olmalı… Kocaelispor’u çok seviyorum. Bu takım her zaman Süper Lig’de olmalı, olmak da zorunda… Camiası ile taraftarı ile futbol şehri olması ile tarihindeki başarılarıyla Kocaelispor’a yakışan tek lig Süper Lig’dir! Şampiyonluk maçında da olacağım inşallah. Ben de babamı 1 Aralık’ta kaybettim. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Taziyelerinden ötürü tüm dostlara teşekkür ederim.

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 11:22
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X