Eyüpspor maçında rotasyon KESİN olacak
18 Ağustos 2023 14:54

Eyüpspor maçında rotasyon KESİN olacak

Kocaelispor’un Manisa maçında elde ettiği yenilginin dersleri çıkarılıyor. Yeşil siyahlılar için Eyüpspor maçında geniş çaplı bir rotasyon bekleniyor.

 

TEMAS ARTTI

Kocaelispor, Manisa Futbol Kulübü karşısında sahadan 2-0’lık yenilgiyle ayrılmış ve sezona puansız başlamıştı. Mücadelede özellikle ikinci yarıdaki hasarlar dikkat çekti. Pazartesi günü Eyüpspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan ekibimizde teknik patron Ertuğrul Sağlam geniş çaplı bir rotasyon yapmayı planlıyor. Antrenmanlarda teması artıran deneyimli teknik direktör futbolculara daha çabuk oynamaları konusunda telkinlerde bulunuyor.

 

AMARAL’A ÖZEL İLGİ

Eyüpspor maçında savunma, orta saha ve ofans hattında en az 4 ya da 5 değişiklik yapması beklenen Sağlam’ın yeni Portekizli Amaral ile yakından ilgilendiği dikkatlerden kaçmadı. Yusuf Emre Gültekin’in merkez orta saha rotasyonuna dahil olması bekleniyor, sağ bek Oğuz Ceylan’ın antrenmanlardaki performansı dikkat çekiyor. Barış Alıcı’nın hazır olarak gelmesi Sağlam’ın elini güçlendirirken, Eyüp maçında bu futbolcunun da 11 rotasyonuna dahil edileceği tahmin ediliyor.

Güncelleme: 18 Ağustos 2023 14:55
X