Fırat Gül: Şampiyon olmamız için…
27 Nisan 2023 13:37

Fırat Gül: Şampiyon olmamız için…

Kocaelispor Kulübü Teknik Direktörü Fırat Gül, Karacabey maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu. Rakibin durumunun kendileri için önemli olmadığını belirten Gül, birlik olmanın şampiyonluk getireceğini belirtti.

 

ZORLU BİR MAÇ OLACAK

Kocaelispor’a yakışır bir mücadele ortaya koyacaklarını ifade eden Gül şu şekilde konuştu: Karacabey için makasta daraldı. Play-Off’un 4 puan gerisindeler. Telafisi olmayan maçlar oynayacaklar. Tahminimce bizim maçı final maçı olarak görüyorlar. Zorlu bir maç olacak. Bizim de onların da bir hedefi var. Ama sezon başından beri kimin hangi durumda olduğu bizim için hiçbir zaman fark etmedi. Biz yine Kocaelispor’a yakışır şekilde mücadelemizi vereceğiz. Bu maçtan en iyi sonuç hangisi ise onunla ayrılacağız.

 

TARAFTARA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

Taraftarımız geçen hafta müthişti. İskenderun maçını kazanmamızda çok büyük etken oldular. Bunu canlı canlı yaşadık. Bu maçta da onlara çok ihtiyacımız olacak. Takım, taraftar, teknik ekip, yönetim, basın kim varsa birlik olmadan şampiyonluk gelmiyor. Bu saydıklarımın içinde de en büyük parça taraftardır. Taraftarsız bir Kocaelispor düşünülemez. Bu maçı galip bitirmemiz için istediğimiz sonucu alabilmemiz için onlarda bizde elimizden geleni yapacağız.

Güncelleme: 27 Nisan 2023 13:37
X