Futbolculardan klasik basın toplantısı sevinci!
19 Mayıs 2023 18:37

Futbolculardan klasik basın toplantısı sevinci!

Kastamonuspor'u 2-1 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan eden Kocaelispor'da Teknik Direktör Fırat Gül basın toplantısı düzenledi. Yeşil siyahlı futbolcular basın toplantısı yapıldığı esnada içeri girerek toplantıyı bastı şampiyonluğu kutladı.

 

ISLATTILAR

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta Kastamonuspor'u 2-1 mağlup eden Kocaelispor bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Yeşil siyahlı futbolcular maç sonu Teknik Direktör Fırat Gül'ün basın toplantısı esnasında içeri girerek şampiyonluğu doyasıya kutladılar. Ellerinden pet su şişelerini Gül’ün üzerine döken takımın sevinci görülmeye değerdi. Yoğun ve yorucu geçen sezonun ardından hak ettikleri şampiyonluğun sevincini yaşayan futbolcular bir arada fotoğraf verdi.

 

BEN DEĞİL BİZ

Başkan Engin Koyun ile Teknik Direktör Fırat Gül maçın ardından şampiyonlukta emek sarf eden herkese teşekkür etti. Engin Koyun “Bu şehirde ‘Ben’ kimliğiyle hareket eden biri olmadım, olmayacağım da… Bu başarı benim değil, gönlünü Kocaelispor’a kaptıran herkesindir. Seneye hedefimiz play-off, kimse Süper Lig’e çıkmak için kadro beklemesin” diye konuşurken, Fırat Gül ise “Taraftarımız alt liglerde çok zaman geçirdi, yıprandı. Onlar ne dese haklı” ifadelerine yer verdi.

 

Güncelleme: 19 Mayıs 2023 18:38
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X