GELECEĞE GÜVENLE YÜRÜMEK İSTEYENLERİN TERCİHİ KOCAELİ KAYA SİGORTA!
26 Nisan 2023 11:06

GELECEĞE GÜVENLE YÜRÜMEK İSTEYENLERİN TERCİHİ KOCAELİ KAYA SİGORTA!

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu güvencesiyle 2004 yılından bu yana hizmet vermekte olan Kocaeli Kaya Sigorta, 2023 yılında da sürdürülebilir gelişim ve büyüme hedefiyle hizmet vermeye devam ediyor.

 

Sigortalılarımızı Tanıyoruz, İhtiyaçlarını Biliyoruz.

1961 yılında çıktığımız bu yolda 2004 yılında sigortacılık faaliyetimizi de ekleyerek, sektörde lider iş ortaklarımız ve sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ederek, sektörde her geçen gün gelişen ürün yelpazesi ile sigortalılarımızın karşılaşacağı olası riskleri öngörerek ihtiyaca uygun ürünler ile çözüm sunuyoruz.

 

Sunduğumuz Sigorta Hizmetleri

Kocaeli Kaya Sigorta olarak sigortalılarımızınihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında Trafikve Kasko Sigortalarının yanı sıra, DASK ve Konut Sigortaları da bulunmaktadır. Ayrıca Tamamlayıcı Sağlık, Özel Sağlık,Sorumluluk, Ferdi Kaza, İşyeri, Seyahat Sağlık, Yeşil Kart, Finansal, Operasyonel ve Proje Bazlı Riskler, Devlet Destekli Alacak Sigortası, Mühendislik, Nakliyat, Filo Kasko ve Grup sağlık Sigortası gibi farklı sigorta ürünleri de yer almaktadır.

İş Ortaklarımız

Acenteliğimiz bünyesinde bulunan 12 iş ortağımızla sunduğumuzalternatif teklif ve fiyatlandırmalar sayesinde müşterilerimizin sigorta işlemlerinitek seferde hazırlıyoruz.

İşbirliği yaptığımız sigorta şirketleri arasında Ak Sigorta, Mapfre, Sompo Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta ve Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Ray sigorta, Türkiye sigorta, Eureko, Quick,Neova ve Hepiyi Sigortagibi köklü ve güvenilir sigorta şirketleri bulunmaktadır. Kocaeli Kaya Sigorta olarak sizler için en değerli olan her şeyi korumak adına birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımızla güven içerisinde yola devam ediyoruz.

 

 

 

Kocaeli Kaya Sigorta Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da

 

Sektörde fark yaratan hizmet anlayışımızla sizleri Kocaeli Kaya Sigorta’ya bekliyoruz.

İletişim

Adres: Toyota Plaza Kocaeli Kaya / Körfez Mahallesi Ankara Karayolu Caddesi No:24 İzmit / Kocaeli

Telefon: 0262 321 52 92 / kocaelikayasigorta.com.tr

Instagram: Kocaeli Kaya Sigorta

 

 

 

 

 

Güncelleme: 26 Nisan 2023 11:16
BENZER HABERLER
KOTO
X