Gökhan Değirmenci: Ders çıkarılacak bir maç oldu
31 Ocak 2024 12:13

Gökhan Değirmenci: Ders çıkarılacak bir maç oldu

Kocaelispor’un başarılı file bekçisi Gökhan Değirmenci, Adanaspor maçı öncesi konuştu. Altay maçı için “Saçma sapan bir gol yesek çıkaramayabilirdik” diyen Gökhan, Adanaspor maçında taraftarı tribüne davet etti.

KAZANMAK ÖNEMLİYDİ

Altay maçında beklentilerin altında kaldıklarını belirten Gökhan Değirmenci şu şekilde konuştu: Geçen hafta Altay’da yaşanan sıkıntıları medyadan takip ettik. Bunları gördük ancak takım içinde rakibi küçümseme gibi, rahatlık bir duyguya asla kapılmayalım dedik. Ne yazık ki çok da iyi oynayamadık. Neticesinde kazanmak önemliydi. Ders çıkarılacak bir maç oldu. Hava da soğuktu, top da gelmeyince soğuyorsunuz. Allah korusun saçma sapan bir gol yesek çıkarması çok güç olabilirdi. Şükürler olsun ki kaza yaşamadık.

 

GÜZEL BİR FİKSTÜR VAR

Duran toptan perdeyi açtık sonrasında Kouakou’nun ikinci golü atmasıyla maçı kopardık. Kouakou’nun gol atmasına da hepimiz çok sevindik. Ona da, herkese ihtiyacımız var. Güçlü rakiplerimiz var, biz de güçlüyüz. Ciddiye alırsak, sahada hakkını verirsek, önümüzde güzel bir fikstür var, buradan istediğimiz gibi çıkarsak daha hararetli maçlara çıkacağız. Bizim takımımız zor maçları kolaya çevirebiliyor, daha iyi konsantrasyon sağlayabiliyor. Bu maçları da geçip inşallah Kocaelispor’u hak ettiği Süper Lig’e çıkarmak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz.

 

TARAFTARIMIZI BEKLİYORUZ

Eyüp maçından sonra da söyledim. Bu maçı taraftarımızın coşkusu, birlikteliği, desteği olmasa kazanamazdık. Çok iyi mücadele ettik ancak taraftarımızın desteği bizim itici gücümüz oldu, taraftarımız ve hakeme baskı oluşturdu. Taraftarın ne kadar önemli olduğunu gördük. Adana maçında da diğer maçlarda da aynı coşkuyu, birlikteliği görmek istiyoruz. Böyle olursa bizim de işimiz kolaylaşıyor. Herkesi Adana maçında stadımıza bekliyoruz. Kolay olmayacak, biliyoruz ancak iyi konsantre olursak maçı almak adına elimiz daha da güçlenecek.         

Güncelleme: 31 Ocak 2024 12:14
X