Gol istiyorum gol!
Kocaelispor
27 Nisan 2021 Salı 03:03

Gol istiyorum gol!

Yarın (Çarşamba) Hacettepe'yi konuk edecek olan Kocaelispor’da hafta arasındaki tüm çalışmalar ofansif varyasyonlar üzerine gerçekleşti.

1. Yardımcı Antrenör Turgay Karslı denetiminde gerçekleşen çalışmada genç teknik çalıştırıcı Karslı tüm futbolculara yüksek sesle "Gol istiyorum gol!” diye bağırdı. Gerek cepheden şutlar, gerekse de kenar ortalarının ardından son vuruşlarla fileler bol bol havalandı. Başkan Engin koyun ve yönetim kurulu üyelerinin de izlediği çalışma ısınma koşusu ve ısınma hareketleri ile başladı. Pas koordinasyon çalışmasının ardından, son vuruşlar ve çift kale maçla antrenman sona erdi.

 

Spor41

 

İSA NALBANT

 

 

GÖKHAN MERAL

 

FURKAN GEDİK

 

 

MURAT CEM AKPINAR

 

 

YİĞİTALİ BAYRAK

 

MESUT ÖZDEMİR

 

 

 

DİĞER HABERLER

Kıymetini bilediğimiz ADAM… Adnan Dinçer!

Kocaelispor, Dinçer’in kalbinde büyük bir yara açtı ve deneyimli teknik adam o günleri düşündükçe kalbindeki o yara hala kanıyor.  Kocaelispor’un Adnan Dinçer’e manevi borcu çok fazla. Kocaeli basın tarihinde Adnan Dinçer’i ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde sizlere aktarmanın gururunu yaşarken, dinlediklerimiz karşısında bir o kadar üzüldüğümüzü de belirtmek istiyoruz.  İşte gerçek bir futbol emekçisi…Kocaelispor’da bir döneme damga vuran değer…Adnan Dinçer! 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56