Hakan Sakarya: Kocaelispor olunca düşünmenize gerek yok
29 Temmuz 2023 13:17

Hakan Sakarya: Kocaelispor olunca düşünmenize gerek yok

Kocaelispor akademi alt yapısının yeni antrenörlerinden Hakan Sakarya, Kocaelispor’da görev yapacağı için mutlu olduğunu belirtti.

 

20 YILDIR ANTRENÖRLÜK YAPIYOR

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan, 20 yıldır aktif antrenörlük yapan Hakan Sakarya geride bıraktığımız sezon Derincespor Futbol Kulübü U-17 takımı ile başarılı bir sezon geçirmiş ancak Amedspor’a şanssız bir şekilde mağlup olarak finalleri kaçırmıştı. Gölcükspor A takımında da Eser Kardeşler’in bir dönem yardımcılığını yapan, Gölcükspor ile akademi takımı ile de dikkat çeken bir performans ortaya koyan Hakan Sakarya’nın yeni görevi Kocaelispor U-15 takımı oldu.

 

ÖNCE AHLAKLI SPORCU

Çalışmalara önümüzdeki hafta içinde başlayacak olan Kocaelispor U-15 takımında teknik sorumlu Hakan Sakaryaspor, Kocaelispor’da görev yapacağı için mutlu olduğunu belirtti ve şu şekilde konuştu: Aydın Günaydın hocam temas kurdu ve çalışmak istediğini belirtti. Benim için onur verici bir görev dedim. Zaten söz konusu Kocaelispor olunca düşünmek bile doğru olmaz. İnşallah Kocaelispor’umuza ve çocuklarımıza faydalı oluruz. Hedefimiz önce ahlaklı sporcular yetiştirmek ardından Kocaelispor armasına ve geçmişine layık bir takım ve futbol oynayan bir takım kurmak. Beni göreve layık gören Aydın hocama, Rafet başkanımıza ve yönetim kurulumuza teşekkür ederim.

Güncelleme: 29 Temmuz 2023 13:18
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Paşa ĺı 16:27 - 29 Temmuz 2023

Hakan hoca bu futbol kirliligimde temiz kalmiş ender hocalardandır izmit evlâdı başarılar güzel insan

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X