Hakan Yağcıoğlu: Kendilerini tanıdığım için gurur duyuyorum
14 Mayıs 2023 11:34

Hakan Yağcıoğlu: Kendilerini tanıdığım için gurur duyuyorum

Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Hakan Yağcıoğlu, Kocaelispor’un 90’lı yıllardaki kadrosunun çok özel bir grup olduğunu ve bu kadronun unutulmayacağını belirtti.

 

ALTIN KİRAZ ÇOK BÜYÜK BİR ORGANİZASYON

11. Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası’nda yer alan Yağcıoğlu şu şekilde konuştu: Benim için büyülü bir gece… 90’lı yıllarda Kocaelispor’u takip eden tek gazeteciydim. O kadro unutulmaz. Tek başıma onlarla her yere gittim. Şu an onların yanında pas almak, onlara pas atmak beni çok heyecanlandırdı. Kendilerini tanıdığım için gurur duyuyorum. Metin Özkan’ı tebrik ediyorum. Gerçekten Altın Kiraz çok büyük bir organizasyon. Bir daha belki bir araya gelemeyeceğiz.

 

HEPİMİZE DERSTİR

Yavaş yavaş ayrılıyoruz. Ahmet Akay ağabeyim de gazeteci olarak onları en uzun süre takip eden gazeteciydi. Ahmet ağabeyi de çok seviyorlardı. Erkenden ayrıldı… Her ölüm erkendir… Ahmet ağabeyimi cuma günü andık. Mekanı cennet olsun. Ben basın ile de gurur duyuyorum. Çok güzel çocuklar yetiştiriyorsunuz. Siz, tribünler boşken de Kocaelispor’u izliyor, bu takıma samimi destek veriyordunuz, 20 bin kişi varken de alnınız açık izleyebiliyorsunuz. Bu çok güzel bir şey, hepimize derstir.

 

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 11:35
X