Haluk Bozo: Şov yapacağız!
27 Nisan 2023 13:50

Haluk Bozo: Şov yapacağız!

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nde tribünlere geri dönen Haluk Bozo, pazar günkü Karacabey Belediyespor maçında statta unutulmaz bir ortamın olacağını belirtti.

 

KOCAELİSPORLUYUM DİYEN HERKES

Kocaelispor tribünlerine geri dönen Haluk Bozo, Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Kocaelispor’daki ağabeylerle, kardeşlerimizle oturduk. Artık yaşananlara son verilsin dedik. Tribünün halini hep birlikte gördük. Düzeleceğiz! Bu tribünlere “Kocaelisporluyum” diyen herkes gelecek, takımı için bağıracak, destek verecek. Bunun numaralısı, kale arkası, maratonu da olmayacak.

 

BU NEDİR YA!

Bu iş sevgi işidir. Kişiler gelip geçicidir, asıl olan Kocaelispor’dur. “Ben Engin Koyun’a küstüm, gelmeyeceğim. Ben Ahmet’e kızdım, bağırmayacağım” Bu nedir ya! Sen oraya şahıslar için değil, Kocaelispor için geleceksin, Kocaelispor için bağıracaksın! Maç bittikten sonra ver tepkini, anlat derdini. Ama maç içinde destekle… Oradaki insanları, futbolcuları soğutma.

 

PATRON İŞÇİSİNE KÜFÜR EDER Mİ?

Futbolcular Kocaelispor’un işçisi. Bir müdür, bir patron çalışanına küfür ederse adam sana çalışır mı? Bunlara son verelim artık ve hep birlikte “Ayağa Kalk Kocaeli” diyelim. Şampiyonluk yoluna girdik, şehirde bir tane bayrak asılmadı. Olacak iş mi bu! Bu haftaki maçta şov var şov! Karacabey maçında tüm tribünlerden konfeti yağacak. İki koreografi bizden yapacağız. O stat pazar günü özlediği tabloyla karşılaşacak!

 

HANGİ CANLI SORGULAYABİLİR

İnsanlar ne yazdı? “Bozo… Sen Kocaelispor’a zarar veriyorsun” Ben öyle bir adam mıyım? Benim Kocaelisporluluğumu bu dünyadaki hangi canlı sorgulayabilir! Bir de zarar vereceğim he! Ne yapıyorsam Kocaelispor için yapıyorum. Bu şehir Süper Lig’i istiyor, Süper Lig’i hak ediyor. Ben Fener’i, Beşiktaş’ı, Galatasaray’ı yenmek, bu deplasmanlara 10-20 bin kişi gitmek istiyorum. Bu şehirden yaşayan her Kocaelisporlunun en doğal hakkı bu.

 

ARTIK KÜSKÜNLÜK OLMASIN

Genel istek üzerine geldim. Ama bu iş gençlerin işi, onlara yol göstermemiz, gençlere güvenmemiz lazım. Kocaelispor’da kafası zehir gibi, akıllı başlı, oturmasını, kalkmasını, konuşmasını bilen binlerce taraftar var. Bizler ağabeyleri olarak onlara kol kanat germek zorundayız. Artık tribünde küskünlük olmasın. Bu durum kimseye fayda getirmez. Bizim amacımız da Kocaelispor, fikrimiz de Kocaelispor, aklımız da Kocaelispor, partimiz de Kocaelispor!

Güncelleme: 27 Nisan 2023 13:51
YORUMLAR
  • Toplam 4 yorum
Emre 14:35 - 30 Nisan 2023

Bu tribünler sizin eseriniz koyun yalakalığı yaptığınızı inkar etme

0 Beğenmedim
Gölcüklü 00:29 - 29 Nisan 2023

Senin peşinden gelen gençliğe yazık

0 Beğenmedim
Taraftar 16:17 - 28 Nisan 2023

İyi işte açın gençlerin önünü

0 Beğenmedim
Yılmaz 10:21 - 28 Nisan 2023

Onun için ultrasgulf daki çocukları tribünden kovdun

0 Beğenmedim
X