Hamza Mutlu: Sadece bu konu bizi düşündürüyor
02 Haziran 2023 10:34

Hamza Mutlu: Sadece bu konu bizi düşündürüyor

Belediye Derincespor Teknik Sorumlusu Hamza Mutlu yaklaşan 3. Lig Play-Off finali öncesi takımın son durumu hakkında bilgi verdi. Genç antrenör final maçına kadar en iyi şekilde hazırlanacaklarını belirtti.

 

RAKİP OYNAYARAK GELECEK

İçerideki Karaköprü maçıyla sorunsuz tamamlayıp final maçını oynamayı hak ettik. Antrenmanları hiç bırakmadık. Kampa gidebiliriz. Çünkü rakip oynayarak gelecek biz ise yaklaşık 3 hafta bekleyeceğiz. Bizim için tek handikap bu. Takımımız ikinci yarının başından beri hem saha içinde hem de saha dışında bu işe önem verdiklerini disiplinleriyle gösterdiler.

 

TEK MAÇ… ÖNGÖRÜDE BULUNMAK KOLAY DEĞİL

Dediğim gibi, tek bir final maçımız kaldı. Bu işi buraya getirmek de çok ciddi başarıydı. 17 haftadır yenilmeyen bir takımız ve iyi bir ivme yakaladık. Sonunu da inşallah en iyi şekilde tamamlar ve hem kulübümüze hem de şehrimize şampiyonluk yaşatırız. Play-Off maçlarında günlük performanslar belirleyici olabilir. 15-20 maçlık bir süreç olsa eksiklerinizi giderebilirsiniz. Tek maç… Bu nedenle bir öngörüde bulunmak kolay değil. Bir pozisyon hatası birçok şeyi değiştirebilir.

 

FİNAL MAÇLARINI OYNAMIŞ FUTBOLCULARIMIZ VAR

Ordu ve Karaköprü… İki rakip için de hazırlanıyoruz. 5’inde de rakibimiz belli olacak. Bu günden sonra tamamen rakibimize odaklanacağız. Karaköprü maçı da final gibi bir maçtı. Birkaç maçta stres anlamında dalgalanma oldu. Bunlar gayet doğal. Heyecan, enerji açısından pozitif yanları da olabilir. Takımda gençler de var tecrübeliler de var. Bu tür final maçlarını oynamış Mehmet Tosun, Okan Baydemir, Uğur Daşdemir, Ahmet Keleş, Tarık Mayhoş gibi oyunculara sahibiz. Onların da içerideki genç kardeşlerimize katkısı olacak. İnşallah en iyi şekilde finale hazırlanmış olacağız.

 

Güncelleme: 02 Haziran 2023 10:37
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X