Hamza Mutlu: Son haftaya kadar sürer!
05 Mayıs 2023 14:56

Hamza Mutlu: Son haftaya kadar sürer!

Belediye Derincespor’un genç ve başarılı teknik sorumlusu Hamza Mutlu, 1-0 kazanılan 1922 maçını Nokta Gazetesi’ne değerlendirdi. Genç çalıştırıcı hedeflerinin şampiyonluk olduğunu, ikinciliğin sezonun son haftasına kadar belli belirsizliğini koruyacağını düşündüğünü ifade etti.

 

DİNLENDİRDİK

Konya’da rotasyona giden Hamza Mutlu iyi bir oyunun ardından kazandıkları için sevinçli olduğunu ifade etti ve şu şekilde konuştu: Kadroda biraz değişikliklere gittik. Bertuğ ve Tayfun her maç oynadı, hiç dinlendiremedik. Bu maçta nefeslendiler. İyi de oldu… Maçı da kazandık.

 

CAN HAVLİYLE OYNADILAR

İlk yarı dengeliydi, rakibin şutu yoktu. Uğurcan İkikardeş ile gelmek istedik. 45+3 gibiydi. Fatih Cin ortaladı, rakip kaleci ile stoperin arasında kalan topu Tosun’a geldi ve o da golü attı. İkinci yarıda biraz baskı kursalar da net pozisyonları yoktu. Düşmemek istiyorlardı bu nedenle can havliyle oynadılar. Ama biz de iyi durduk.

 

ŞİLE’NİN SON ŞANSI

Bekçi’nin topu direğe vurdu, Bertuğ karşı karşıya kaçırdı ve maç 1-0 bitti. Kalan 3 maçın tamamına talibiz. Bu hafta sonu Şile ile oynayacağız. Son şansları. Biz de kazanmak zorundayız. Edirne sürpriz yaptı ve evinde Çatalca’ya yenildi. En kötü ikinci olmak istiyoruz ve bence son haftaya kadar ikincinin yerinin garanti olmayacağını düşünüyorum.

 

Güncelleme: 05 Mayıs 2023 14:57
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X