Henüz resmi bir anlaşma yok!
10 Haziran 2023 12:11

Henüz resmi bir anlaşma yok!

Kocaelispor Kulübü’nde adı Kocaelispor’un eski teknik direktörlerinden Hikmet Karaman ile ilgili olarak çıkan kimi haberlerle ilgili açıklama geldi.  Açıklama şu şekilde…

 

BİR ANLAŞMA YOK

Son günlerde yerel basına yansıyan, '’Kocaelispor Hikmet Karaman ile anlaştı. Hikmet Karaman da bunun için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Doç. Dr. Tahir Büyükakın'dan garanti istedi'’ haberleri gerçeği yansıtmamakta olup,  kulübümüz herhangi bir teknik direktör ile anlaşmamıştır.

 

SÖZ KONUSU DEĞİLDİR

Kulübümüzün bugünlere gelmesinde çok büyük emeği olan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın ne geçmişte ne de şimdi herhangi bir teknik direktör veya futbolcu transferlerine karışması veya görüş bildirmesi söz konusu olmamıştır. Transferlerin tamamı Yönetim Kurulu tarafından yapılmış ve yapılmaya devam edilecektir.

 

PLANLAMA DEVAM EDİYOR

Yönetim Kurulumuz, Olağan Seçimli Mali Genel Kurul sonrası çalışmalarına vakit kaybetmeden başlamış olup, teknik direktör adayları ile görüşmektedir. Yeni sezonda görev alacak teknik direktör en kısa sürede belirlenecek ve yeni sezon planlamasına devam edilecektir. Sağduyulu taraftarımız ve halkımızdan, kulübümüz tarafından yapılmayan asılsız haberlere itibar etmemelerini rica eder, yeni sezonun camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Güncelleme: 10 Haziran 2023 12:12
BENZER HABERLER
KOTO
X