Hodri Meydan Maraton Üst’e çıkıyor
11 Ağustos 2023 12:43

Hodri Meydan Maraton Üst’e çıkıyor

Hodri Meydan Yönetim Kurulu yaptığı açıklama ile yarın (Cumartesi) oynanacak olan Manisa maçı için tesislere geleceğini ve takımı uğurlayacağını duyurdu.

 

Büyük Kocaelispor Camiası ve Kamuoyuna;

Hodri Meydan Yönetim Kurulu olarak; ilçe, semt, üniversite ve lise oluşumlarımızla birlikte yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde stadyumumuzun ses akustiği göz önünde bulundurularak grubumuzun maraton üst tribünde yer almasına karar vermiş bulunmaktayız. Yeni sezonda, tıpkı önceki sezonlarda yapmış olduğumuz gibi, öğrenci kardeşlerimizin biletleri yine tarafımızca temin edilecektir.

 

ÖĞRENCİLERE DUYURULUR

Kendilerine bilet yüklenmesini isteyen öğrenci kardeşlerimiz; yarından itibaren sosyal medya hesaplarımızın mesaj bölümünden derneğimiz ile iletişime geçip “Kendilerine ait olan Öğrenci Kimlik Kartı fotoğrafı, Ad Soyad ve T.C. Kimlik Numaraları” tarafımıza iletildiği takdirde haftalık olarak biletleri Passolig Kartları’na yüklenecektir.

 

HOŞ GELDİNİZ DİYECEĞİZ

Passolig Kartları’nın özellikle “Kocaelispor Logolu ve Son Kullanım Tarihi” güncel olmayan öğrenci kardeşlerimize bilet yüklemesi statü gereği yapılamayacaktır. “Yarın akşam saat 18.00’de Körfez Brunga Tesisleri’nde Cumartesi günü stadyumumuzda Manisa FK ile karşılaşacak olan teknik heyetimize ve oyuncularımıza hem “Hoş geldiniz” demek hem de moral vermek amacıyla tesis organizasyonumuz olacaktır. Bu vesileyle yarın akşam tüm taraftarlarımızı tesislerimize davet ediyoruz.

 

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu

Güncelleme: 11 Ağustos 2023 12:44
X