Hodri Meydan: Taraftarı başka şeylere zorlama!
16 Mart 2024 02:10

Hodri Meydan: Taraftarı başka şeylere zorlama!

Haftalardır istediği sonuçları alamayan Kocaelispor’da taraftar grubu Hodri Meydan, kulüp başkanı Engin Koyun’a açık çağrıda bulunarak, “Acilen koltuğu bırak. Taraftarı başka şeylere zorlama” dedi.

 

ENGİN KOYUN HEDEF ALINDI

Trendyol 1. Lig’de mücadele eden ve Süper Lig yolunda çıktığı maçlardan birkaç haftadır istediği sonuçları alamayan Kocaelispor, sezonun 27. haftasının açılış maçında Ankara ekibi Gençlerbirliği’ne 2-0 mağlup oldu. Körfez ekibinin taraftar grubu Hodri Meydan, maçın ardından doğrudan kulüp başkanı Engin Koyun’u hedef alan çok sert açıklama yaptı. Gece yarısı yapılan sosyal medya paylaşımla Koyun’dan başkanlığı bırakması istendi.

 

“KOLTUĞU BIRAK”

Hodri Meydan’ın paylaşımında şu ifadelere yer verildi: “Seni bu şehirde, Kocaelispor başkanlık makamında hiç kimse istemiyor. En son yapılan kongrede, yeniden başkanlığa seçildiğin gün de dahil olmak üzere hiçbir zaman bu taraftar seni Kocaelispor başkanlık makamına yakıştıramadı. Şehre döner dönmez, ilk işin başkanlık görevini bırakmak olsun. Artık bu taraftarı başka şeylere zorlama. İstifa da bir hizmettir. Son hizmetini yap, hesabı öde ve koltuğu acilen bırak.”

Güncelleme: 16 Mart 2024 02:11
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Cemşit 01:27 - 17 Mart 2024

Kuruçeşmeli…. Kocaeli sporluyum diyen hodrimeydan hiçbiriniz üyelik aidatını ödemediğiniz için oy kullanamadınız o yüzden seçildi adam. Bırakın Kocaelispor bizim laflarını

0 Beğenmedim
X