Hodri Meydan’dan 1 açıklama yaptı 2 mesaj verdi
18 Ağustos 2023 12:16

Hodri Meydan’dan 1 açıklama yaptı 2 mesaj verdi

Hodri Meydan Taraftar Derneği yaptığı açıklama ile hem yönetime hem de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne seslendi.

KÖTÜ FUTBOL!

Geçtiğimiz sezon gösterilen çabalar ve fedakarlıklar sonucunda yeniden yükselmiş olduğumuz 1. Lig’de, dün gece oynanan müsabakanın ardından, kaliteli oyuncu yetersizliğinden kaynaklanan kötü futbol, tüm camiamızca net bir şekilde görülmüştür. Bu takımda, bulunmuş olduğumuz ligin kapasitesinin teknik olarak altında kalan oyuncuların yerine çok daha kaliteli ve verimli oyuncuları bir an önce takımımıza kazandırmak Sayın Başkan Engin Koyun ve tüm yönetim kurulu olarak sizlerin asli görevidir.

 

BİR AN ÖNCE

Dün akşam maç sonunda tribünlerimizden yükselen sesler, bu hafta içerisinde aksayan tüm transferleri bir an önce bitirip ivedilikle takıma kazandırmadığınız takdirde, alınan her mağlubiyette düzenli olarak artarak devam edecektir. Bu problemleri ortadan kaldırmak, başkan ve yönetim kurulu olarak sizlerin elindedir. Bu camia; sizden sahada Kocaelispor’a yakışacak oyuncuların bir an önce takımımıza kazandırılmasını bekliyor. Bizlerin artık kötü futbol tahammülü kalmadığı gibi, kaybedecek 1 haftamızın bile olmadığını asla unutmayın.

 

KONTROL EDELİM

Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne de buradan çağrımızdır; Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün portresinin ivedilikle stadyumumuza asılmasını ve asmış olduğunuz diğer bayrakların daha düzgün bir şekilde asılarak kontrol edilmesini bekliyor olacağız.

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu

Güncelleme: 18 Ağustos 2023 12:16
X