Hodri Meydan’dan gövde gösterisi!
24 Ocak 2023 11:43

Hodri Meydan’dan gövde gösterisi!

Kocaelispor’un vefakar, cefakar taraftarı grubu Hodri Meydan’da yeni üst yönetim gövde gösterisi yaptı. İzmit Mimar Sinan Köprüsü’ndeki yüzlerce taraftar yaktıkları meşalelerle geceyi gündüze çevirdi.

 

MİMAR SİNAN KÖPRÜSÜ’NDE TARİHİ GÜN

Kocaelispor’da Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nde eski başkan Haluk Bozo görevi yeni yönetime devretmişti. Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun, dernek eş başkanları Halit Kocaman ve Fatih Taşer’in öncülüğündeki yeni üst yönetim gövde gösterisi yaptı. Sadece Nokta TV’nin olduğu o anlarda 200 kadar taraftar İzmit Mimar Sinan Köprüsü’nde yaktıkları meşalelerle büyüledi.  

 

19.41’DE İŞARET VERİLDİ

Saat 18.00’de toplanmaya başlayan Kocaelispor taraftarı, derneğin işlettiği Mimar Sinan Köprüsü’ndeki Middle Brigde Kafe’de yönetimin ikramları ile ağırlandı. Burada tüm taraftarlara atkı ve meşale dağıtıldı. Başkanlar Ferhat Uzun, Halit Kocaman ve Fatih Taşer’in işaret vermesi ile saat 19.41’de taraftarlar köprüye çıkarak meşale şovu ile büyüledi.

 

BİRLİK MESAJI

Başkan Ferhat Uzun, Nokta TV’ye yaptığı açıklamada Kocaelispor çatısı altında, camianın birlik beraberliği için üzerlerine düşen görevi yönetimdeki arkadaşlarıyla birlikte en şekilde yapacağına inandığını belirtti. Eş başkan ve aynı zamanda tribün lideri Halit Kocaman “Taraftar, Kocaelispor’un gerçeğidir. Hep birlikte bu kulübün etrafında birleşmeye yemin ettik” derken, Fatih Taşer “Herkes gider taraftar kalır. Ortamı sizler de görüyorsunuz. Hepimiz Kocaelispor için kenetlendik” ifadelerine yer verdi. Tribün liderlerinden Esat Yalçın ise “Camiada beraberlik zamanı. Artık küskünlükler sona erecek ve şampiyonluk yolunda omuz omuza yürüyeceğiz” ifadelerine yer verdi.  

 

VATANDAŞLAR DA KATILDI

Başkan Ferhat Uzun, geçmiş dönemlerde Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nde başkan ve yöneticilik yapan herkese teşekkür ederken ilk üçlüsünü çektirdi. Büyük bir coşkunun yaşandığı gecede, köprüden karşıya geçmek isteyen diğer vatandaşlar da taraftarlara eşlik etti. Şehir adeta köprü üzerinde Kocaelispor için bir araya gelirken, 12. adam “Şampiyon Körfez” tezahüratlarıyla yer göğü inletti. 

Güncelleme: 24 Ocak 2023 11:44
BENZER HABERLER
KOTO
X