Hürriyet: Kocaelispor siyaset üstü olmak zorundadır
10 Haziran 2023 11:16

Hürriyet: Kocaelispor siyaset üstü olmak zorundadır

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaelispor’un mali ve seçimli olağan genel kuruluna geldi ve oyunu kullandı. Hürriyet, Nokta TV’ye yaptığı açıklamada Kocaelispor’un siyaset üstü olduğunu belirtti.

 

KİŞİLER GEÇİCİ, KOCAELİSPOR KALICIDIR

Genel kurulu değerlendiren Başkan Hürriyet şu ifadelere yer verdi: Kongremiz Kocaelispor camiası için hayırlı olsun. Kocaelispor bu kentin markasıdır. Kişiler gelir geçer, büyük mücadelelerden geçmiş Kocaelispor baki kalır. Yıkılmış, tekrar ayağa kalkmış, bir sürü badireler atlatmış, tüm bunlara rağmen silinmemiş, yok edilememiş, satılamamış bir camiadır burası.  Kocaelispor, kentin tümünü kucaklıyor ve marka değerine hizmet ediyor. Bu kentte evlat büyüten bir anne olarak isteğim odur ki, bu kulübün hiçbir şeye alet edilmeden, araç olarak kullanılmadan, marka değerinin yok edilmeden yoluna devam etmesi en büyük arzumdur.

 

HER KURUŞUN HESABI VERİLEBİLMELİ

Para da bulunur, imkanlar da yaratılır ama ruh olmadığı, kent kucaklanmadığı zaman kaldırdığınız kupaların çok fazla bir kıymeti olmaz. Kısacası samimiyet olması lazım. Şampiyon olunsa da kentim bütünleştiği bir yapısı olmalı Kocaelispor’un. Kulüp için harcanan her kuruş bu kentin parası. Her kuruşun hesabı verilmeli, imkanları doğru kullanılabilmeli. Kimseyi ötekileştirmeden camiada üst akıl olmalı Kocaelispor. BAL’da imkan yoktu, ruh vardı. Halkımız kenetlenmeli, siyaset, ideoloji gözetmeksizin, kalpteki inanç kaybedilmeden mücadele edilmeli. İnşallah Kocaelispor’umuza önce Süper Lig ardından Avrupa yolları açılır. Buna tüm samimiyetimle inanıyorum.

 

Güncelleme: 10 Haziran 2023 11:21
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X