İki Kocaelisporlu ortak oldu
Kocaelispor
15 Nisan 2021 Perşembe 00:43

İki Kocaelisporlu ortak oldu

Kocaelispor’un iki fanatik taraftarı İbrahim Keleş ile Enes Özcan, pişmaniye ve lokum dükkanı açtı.  Yenişehir Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No: 144-1 İzmit adresinde yer alan İzmit Sembol Pişmaniye, Lokum ve Saray Helvası dükkanının açılışı önemli bir katılımla gerçekleşti.

 

KOCAELİSPRORLU İMAM KARATAŞ’IN DUALARI İLE

Açılışa Ak Parti İlçe Başkanı Ali Güney, Ak Parti İl Yöneticisi Yusuf Burgul, Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Ferhat Uzun, tribün liderlerinden Mustafa Güler, Kocaelisporlu taraftarlar, Keleş ve Özcan aileleri yer aldı.  Yine fanatik Kocaelispor taraftarı olan, Eren Camii İmamı Mehmet Karataş’ın duaları ile yapılan açılışta konuklar dükkanı gezdi.

 

22 ÇEŞİT LOKUM

İbrahim Keleş ile Enes Özcan açılışta kendilerine yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve akrabalarına teşekkür etti. İzmit’in sembolü pişmaniye ve saray helvasının yanında bir birinden leziz 22 çeşit lokumun satışa sunulduğu İzmit Sembol’de yurt dışına da siparişler gönderiliyor. Detaylı bilgi için 538 824 35 56 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

 

DİĞER HABERLER

Kıymetini bilediğimiz ADAM… Adnan Dinçer!

Kocaelispor, Dinçer’in kalbinde büyük bir yara açtı ve deneyimli teknik adam o günleri düşündükçe kalbindeki o yara hala kanıyor.  Kocaelispor’un Adnan Dinçer’e manevi borcu çok fazla. Kocaeli basın tarihinde Adnan Dinçer’i ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde sizlere aktarmanın gururunu yaşarken, dinlediklerimiz karşısında bir o kadar üzüldüğümüzü de belirtmek istiyoruz.  İşte gerçek bir futbol emekçisi…Kocaelispor’da bir döneme damga vuran değer…Adnan Dinçer! 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56