İsmet Yumakoğulları: Sevinemiyoruz
14 Mart 2023 16:24

İsmet Yumakoğulları: Sevinemiyoruz

Kocaelispor’un çok sevilen başarılı kalecilerinden İsmet Yumakoğulları, meslektaşı Gökhan Değirmenci’nin sakatlanmasından ötürü büyük bir üzüntü duyduğunu belirti ve “Kazandık ama içimiz buruk” dedi.

 

BİZE ÇOK ŞEY KATAN BİR İNSAN

Gökhan’ın takım için çok değerli bir insan olduğunu belirten İsmet şu şekilde konuştu: Gökhan ağabeyimiz çok talihsiz bir sakatlık yaşadı. Kazandık ama hepimizin içi çok buruk. Hiçbir sporcu ağabeyimizin, arkadaşımızın başınıza gelmemesi gereken, istemediğimiz bir sakatlık oldu. Allah acil şifalar versin. Gökhan ağabey çok değerli bir insan. Hem kaleciliğiyle çok şey öğrendiğimiz hem de bize ağabeylik, insanlık anlamında çok şey katan bir insan.

 

GEREĞİNİ YAPACAĞIZ

İlk yarıda geriye düştük ama takımımız gerekli reaksiyonu verdi. Zaten şampiyon olmak isteyen, şampiyonluğa oynayan takımın vermesi gerektiği gibi olmamız gerekiyordu. Rahat bir galibiyet aldık. İnşallah yolun sonunda da istediğimizi elde eder ve şampiyon oluruz. Önümüzde çok kritik bir Buca maçı var. Hepimiz bu maça çok iyi hazırlanacağız ve inanıyorum ki gereğini yapacağız.

Güncelleme: 14 Mart 2023 16:25
X