İYİ Parti Gölcük İlçe gençleri üzdü
10 Mart 2023 14:37

İYİ Parti Gölcük İlçe gençleri üzdü

Gölcüklü Kocaelispor Taraftarlar Derneği üyeleri siyasi partilerin hem seçim süreçlerini tebrik etmek hem de tanışmak mahiyetinde partilerden randevu alıp ziyaret etkinliğini başlattı. Bu partilerden Gölcük İYİ Parti İlçe teşkilatının tutumu ise gençleri üzdü.

 

SEYMEN İLE BAŞLADILAR

Dernek ilk gün Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen ve yönetim kurulu bir araya geçti. Samimi geçen görüşmenin ardından Ak Parti kurmaylarına başarı dileğinde bulundu. İkinci gün durak Milliyetçi Hareket Partisi’ydi. MHP ilçe Başkanı Derya Çavdar’a ziyarette bulunan gençler, MHP Gölcük İlçe’ye hayırlı olsun dileklerinde bulundular ve nazik tutumlarından dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

 

SAMİMİ KARŞILAMA VE AĞIRLAMA

Üçüncü gün Yeniden Refah Partisi ziyareti gerçekleştiren Gölcüklü Kocaelispor Taraftarlar Derneği göreve yeni gelen Ahmet Eren ile samimi bir tanışma gerçekleştirdi. Ziyaretlerin 4’ncüsü Cumhuriyet Halk Partisi oldu. İlçe başkanı Fikret Gürel eşliğinde yönetim kurulu ekibi gençleri en iyi şekilde ağırladı ziyaret yaklaşık 40 dakika sürdü.

 

SEKRETERİMLE GÖRÜŞTÜ

Beşinci gün ise İYİ Parti’den randevu alındı. Gölcüklü gençler İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı ile sözleşti. Randevu saati 15.00’ken Başkan Aynacı gençleri 1 saat öncesinden arayıp cenaze nedeniyle İstanbul’a gittiğini ifade etti ve kendilerini sekreteriyle görüşmeye davet etti. Gençler ise sekreterle değil kendisiyle görüşmek istediğini belirtince ertesi gün için 15.00’e yeni bir randevu oluşturuldu.

 

ÜZDÜ

Ertesi gün kendilerine verilen saatte randevu için parti binasına giden Gölcüklü Kocaelispor Taraftarlar Derneği üyeleri ilçe binasında kimsenin bulunmamasına şaşırdılar. Bu tutum karşısında rahatsızlık duyan dernek üyelerinden Ahmet Hakan Eren ve Onur Sarı şunları söyledi: Bizler, söz vermenin öneminin ne olduğunu bilen insanlarız. İşimizden gücümüzden fedakarlık yapıp izin alarak geldiğimiz ziyaretlerde güzel karşılamalar gördük ancak ne yazık ki bu son yaşadığımız olay bizi fazlasıyla üzdü. Hiç değilse önceki gün yapıldığı gibi bir telefon edilip bilgi verilebilirdi.

 

YOK SAYILAMAZ

300’den fazla üyesi olan Gölcüklü Kocaelispor Taraftarlar Derneği yok sayılamaz. Bizler Gölcük ilçesinin en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisiyiz. Yapmış olduğumuz sosyal sorumluluklarımız belki büyüklerimizin ufkunu yükseltir. Diğer tüm partilere olduğu gibi İYİ Parti’ye de siyasi hayatlarında ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Güncelleme: 10 Mart 2023 14:38
BENZER HABERLER
KOTO
X