İzmit’te Kocaelispor – Antalyaspor kardeşliği!
14 Kasım 2022 20:13

İzmit’te Kocaelispor – Antalyaspor kardeşliği!

17 Ağustos 1999 depremi sonrasında başlayan Antalyaspor – Kocaelispor dostluğu devam ediyor. Hafta sonu İstanbul’da Beşiktaş ile oynanacak maç için yola çıkan Antalyasporlu taraftarlar İzmit’te mola vererek, Kocaelisporlular ile bir araya geldi. Maç bilindiği üzere İstanbul Beyoğlu’ndaki patlama nedeni ile iptal edildi.

 

DÜN, BUGÜN VE YARIN KONUŞULDU

Yaklaşık 10 otobüs ile İzmit’e gelen Antalyasporlu taraftarları Hodri Meydan Üçyol Kocaelisporlular Derneği Başkanı Fatih Taşer karşıladı. Antalyaspor tribün liderlerinden Serdar Atan ve ekibini Üçyol’da bulunan dernek lokalinde ağırlayan Fatih Taşer, misafirleriyle yakından ilgilendi. Özellikle Kocaelispor ve Antalyaspor’un dünü, bugünü ve yarınının konuşulduğu yaklaşık 2 saatlik sohbet sonrası, her iki takım taraftarları da birbirlerine başarılar diledi.

 

 

TÜM OTOBÜSLERE PİŞMANİYE DAĞITILDI

Daha sonra otobüslerin bulunduğu Nctiy otoparkına geçen Taşer, burada tüm otobüslere pişmaniye ikram etti. Atkı ve bayrak değişimi sonrasında misafir taraftarları İstanbul’a uğurlayan Taşer’e bir grup Kocaelisporlu taraftar da eşlik etti. Kocaelispor ile Antalyaspor’un ebedi dost olduğunu dikkat çeken Hodri Meydan Üçyol Kocaelisporlular Derneği Başkanı Fatih Taşer, misafirlere pişmaniye ikramı için kendilerine destek veren Özcan Pişmaniye’nin sahibi Yaşar Can’a teşekkür etti.

Güncelleme: 14 Kasım 2022 20:16
X