Kaleci İsmet: Kocaelispor’a aidiyet duygum çok fazla
Kocaelispor
19 Eylül 2021 Pazar 21:00

Kaleci İsmet: Kocaelispor’a aidiyet duygum çok fazla

Balıkesirspor maçındaki performansı ile alkışlanan kaleci İsmet Yumakoğulları, Kocaelispor’u ve şehri çok sevdiğini belirterek “Kocaelispor’a aidiyet duygum çok fazla. Bu sevgiye layık olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

 

TARAFTARIMIZI MUTLU EDECEĞİZ

Karakterli futbolculardan kurulu bir takımda giydiğinin altını çizen İsmet şu şekilde konuştu: Hafta içinde iyi çalıştık ve Balıkesir maçında iyi başladık. Çok şükür kazandık. Sizin de takdir edeceğiniz gibi yeni bir takımız. Bir birini hiç tanımayan 17-18 oyuncu bir araya geldi. Hiç kolay değil. Geçen sezon da aynı durumları yaşadık ancak sezon sonunda çok şükür şampiyonluk nasip oldu. Karakterli bir takımız. Ümit ediyorum ki bu sezon sonunda da taraftarımızı sevindireceğiz.

 

ŞEHRİN BANA GÜVENDİĞİNİ HİSSEDİYORUM

Geçen hafta bir kaleci için maça çok şanssız başladım ve topu ikinci dakikada kalemde gördüm. Takım olarak da kötüydük. Balıkesir galibiyeti ile telafi ettik. Kurtardığım penaltıda bana inananların üzerimde yarattığı özgüveni hissettim. Sinerji, enerji olayı yani… Nasip oldu, doğru köşeyi buldum ve topu çıkardım. Tribünlerin hep birlikte İsmet demesi de beni çok mutlu etti.

 

KALECİ HOCAM MURAT ONUR DİLEK ÇOK İYİ ÇALIŞTIRIYOR

Geçen sezon da bu sezon da kendimi her zaman hazır tuttum. Balıkesir maçında kendimden çok emindim. Nedeni, şehrin bana çok güvenmesinden ileri geliyor. Bunu fazlası ile hissediyorum. Şimdi üzerine koyma zamanı. Özellikle kaleci antrenörüm Murat hocam beni hem fiziksel hem de mental olarak çok iyi hazırlıyor. Bu çalışmaların karşılığını verdiğim için çok mutluyum.

 

KAYBEDİNCE YEMEDEN İÇMEDEN KESİLİYORUZ

Bu şehri ve kulübü çok benimsedim. Ailem gibi burayı sahipleniyorum. Yüksek aidiyet duygum olduğunu düşünüyorum. Kazandığımızda camia mutlu oluyor, biz de çok mutlu oluyoruz. Maç kaybettiğimizde hiçbir şey istediğimiz gibi gitmiyor. O hafta geçmiyor, mutsuzluğumuzu yakınlarımıza, ailemize yansıtıyor, yemeden, içmeden kesiliyoruz. Umarım Allah bizi mahcup etmez ve bu sezonu beklentileri karşılayarak geçiririz inşallah.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:33
07:14
12:56
15:52
18:15
19:44