Kaptan Yalçın: Asıl maraton ligde başlıyor!
09 Ocak 2023 10:45

Kaptan Yalçın: Asıl maraton ligde başlıyor!

Kocaelispor’da takım kaptanı Yalçın Kılınç, Nokta Gazetesi’ne konuştu. Yalçın ligin ikinci yarısına iyi başlayıp sezon sonunda şampiyonluğu yakalamak istediklerini ifade etti. Deneyimli kaptan öte yandan kamp ortamlarında yeniden bir kaynaşma fırsatı olduğunu belirtti ve gerçek olanın lig olduğunu sözlerine ekledi.

 

MEYVELERİNİ LİGDE ALACAĞIZ

Kamp çok verimli geçti ve iyi ve yorucu antrenmanlar yaptık. Devre arası kampı gibi değil de sezon başı kamp süreci gibiydi. Bunun meyvelerini ligde alacağımızı düşünüyorum. Neticesinde buradaki hiçbir şey gerçek değil, asıl gerçek olan ligdir. İnşallah ikinci yarıya iyi başlarız ve sezon sonu şampiyonluk gelir.

 

KAPTAN OLARAK ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM

Daha önce kaptan olarak Mehmet Taş kardeşimiz vardı. Yük biraz onun üzerindeydi. Sonrasında değişiklik oldu. Kaptanlık zor olduğu kadar güzel. Ben de elimden geldiği kadar daha fazla sorumluluk almaya başladım. Hem içeride hem de dışarıda elimden geleni yapmaya çalışıyorum. İnşallah bunu da güzel bir şekilde yapıyorumdur.

 

GÜZEL BİR ŞEKİLDE HALLEDİYORUZ

Arkadaşlarımla iyi bir ilişkim var. Onlar da sağ olsunlar saygılılar. Çok fazla bir sorunumuz yok. Sıkıntılar olduğunda hep birlikte güzel bir şekilde hallediyoruz. Kocaelispor’un fazla dostu yok diyebilirim. Antalyaspor taraftarına da çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar buraya kadar geldiler, şampiyonluk sözü istediler. İnşallah şampiyonluğu yakalar, hem onları hem de Kocaelisporluları mutlu ederiz.

 

Spor41

Güncelleme: 09 Ocak 2023 10:45
BENZER HABERLER
X