Kemal Kılıç: Kocaelispor’u güçlü bulmadım
04 Şubat 2024 11:43

Kemal Kılıç: Kocaelispor’u güçlü bulmadım

Adanaspor ile bu sezonki ilk maçına çıkan Teknik Direktör Kemal Kılıç, Kocaelispor karşısında direnç gösterdiklerini ancak kazanamadıklarını belirtirken, Kocaelispor’u da güçlü bulmadığını belirtti.

 

HÜCUMDA EKSİK KALDIK

Kocaelispor’a karşı güçlerinin yetmediğini ifade eden Adanaspor Teknik Direktörü Mustafa Kemal Kılıç şu şekilde konuştu: İlk oyunuma çıktım. Bizim adımıza çok zor olacağı belli olan maçtı. İlk 15 dakikayı çıkardığımız zaman Kocaelispor gibi güçlü takım için de zor geçmeye aday maç oldu. Biz de ısındık, öne çıkmaya, pas yapmaya başladık. İlk yarının sonuna kadar böyle geçti. Soyunma odasına daha güvenli girdik. 2.yarının ilk 15 dakikasında da çok yoğun baskı hissettik. Birincisini atlattık, ikincisini atlatamadık. Kaybettik. Kaybederken de oyunu beraberliğe getirecek pozisyonlara da çok giremedik. Hücumda eksik kaldık.

 

İLERİYE UMUTLU BAKABİLİYORUZ

Eksik oyuncularımız da vardı. Tüm çabalarımıza rağmen kaybettik. Ama oyuncularımız iyi direnç gösterdi. Eyüp’ten sonraki takımlar içinde şampiyonluğun en güçlü adayıyla oynadık. Oyun içinde avunacağımız değil ama ileriye umutla bakabileceğimiz enstantaneler vardı. Rakibimizi tebrik ediyorum. Kocaelispor’u her zamanki kadar güçlü bulmadım. Ön bölgeye çok iyi gidebilen, gol yapma oranı yüksek, gollerin oyunculara dağılımı homojen bir takım. Eyüp’ten sonra da en çok gol atan takım. Ama iyi direndik. İlk yarıyı 0-0 bitirebilmek, güçlü seyirci karşısında bize motivasyon sağladı.

Güncelleme: 04 Şubat 2024 11:45
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Serkan 11:16 - 06 Şubat 2024

Yenemedin

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
KOTO
X