Kimseye bir faydası olmadı
05 Nisan 2023 16:39

Kimseye bir faydası olmadı

Özellikle son haftalarda oynanan etkisiz futbol ve puan farkının 8’den 1’e düşmesiyle camiada gerilim yaşanıyor. Hodri Meydan Taraftar Derneği dünkü antrenmana geldi. Yaklaşık 250 kadar Kocaelispor taraftarı Teknik Direktör Fırat Gül’ü istifaya davet etti. Antrenmana çıkan bazı futbolculara da tepki gösteren yeşil siyahlılar yönetime de tepkiliydi.

 

SAHAYA GİRDİ

Güvenlik önleminin yoğun olduğu antrenman esnasında taraftar takımı çağırdı. Antrenman öncesinde bu istek karşılıksız kalınca öfke arttı. Hodri Meydan Dernek Başkanı Ferhat Uzun sahaya indi. Önce çevik kuvvet ekipleri Uzun’a izin vermedi. Ardından Uzun bir kez sahaya girdi ve bu kez kulüp idarecileri ile personeli Uzun’u uzaklaştırdı.

 

ADAM GİBİ TOP OYNAYIN

Taraftar bazı yöneticiler arasında büyük bir gerilim yaşanırken antrenman sonunda kaptan Yalçın, takımı taraftara getirdi. Ferhat Uzun takıma yaptığı konuşmada “Kocaelispor’un sahibi biziz. Herkes kendine çeki düzen versin, adam gibi top oynasın” dedi. Ardından kısa süreli yaşanan gerilimin ardından taraftar tesislerden ayrıldı.

Güncelleme: 05 Nisan 2023 16:40
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X