Kocaelispor Kulübü’nden çok anlamlı paylaşım
Kocaelispor
15 Ocak 2022 Cumartesi 00:46

Kocaelispor Kulübü’nden çok anlamlı paylaşım

Kocaelispor Kulübü, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Dünya tarihinin en büyük başkomutanı, büyük deha Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün muhterem anneleri Zübeyde Hanım’ı vefatının 99. yılında yaptığı güzel paylaşımla unutmadı. 

 

Zübeyde Hanım 1857 yılında Osmanlı devrinde, II. Mehmed zamanında Karaman'dan Rumeli’ye göçen Türkmen Hacı Sofu ailesinin bir ferdi olarak Selanik yakınlarındaki Langaza’da dünyaya geldi. Tarihin en büyük liderlerinden Atatürk’ün değerli annesi Zübeyde Hanım, İzmir Latife Hanım Köşkü’nde 14 Ocak 1923’te hayata gözlerini yumdu. Spor41 olarak Zübeyde Hanım’ı rahmetle anıyoruz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Firas Chaouat ve Daniel Avramovski’ye bakılıyor

Yeni teknik direktörünü belirleyen Kocaelispor’da transfer çalışmaları sıkı bir şekilde sürüyor. Yeşil siyahlılar ellerindeki bütçe doğrultusunda acilen 9 ve 10 numara pozisyonlarına nokta atışı yapmak istiyor. Yeşil siyahlıların bu bölgeler belirlediği isimler arasında Tunuslu milli futbolcu 26 yaşındaki Firas Chaouat ve son olarak Kayserispor’da forma giyen, daha önce de ismi Kocaelispor ile anılan 27 yaşındaki Makedon Daniel Avramovski.

Fikret Özcan: Nasıl çalışırsan öyle oynarsın!

Ülkemizde futbolun başındaki isimlerden birisi olan Hamit Altıntop kısa bir süre önce yaptığı açıklamada “Türkiye’de antrenman temposu çok düşük” demişti. Aynı ismin futbolumuz açısından farklı tespitleri de var. Bu tempo konusuna gelirsek… Ülkemizde antrenman periyodizasyonları planlayıp hazırlamakta ciddi eksiklerimiz var. İyi bir antrenman programının her saniyesi bir kalp cerrahının ameliyat esnasındaki dikkati ve titizliğiyle hazırlanmalı ve antrenmanın her saniyesi çok iyi planlanmalıdır.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:03
18:21
19:53