Kocaelispor taraftarına görevini hatırlatıyoruz
21 Şubat 2024 14:01

Kocaelispor taraftarına görevini hatırlatıyoruz

Kocaelispor’a gönül veren taraftarlar 7 yıl önce “Kulübünün sakini değil, sahibi ol” diyerek başlattığı Kocaelispor’a üye olmak ve üye aidatlarını yatırmak adlı organizasyonun 7. sini hayata geçirecek.

 

BUGÜN GERÇEKLEŞECEK

Kocaelispor Kulübü’nde bugün (Çarşamba) 17.00-19.00 saatlerinde gerçekleşecek organizasyonda yeni üye olmak isteyenler üye olabilecek, aidat borcu olanlar da borçlarını ödeyecek. Üyelik için 3 resim, adli sicil kaydı, nüfus kağıdı fotokopisi ve 750 TL. ödemek yeterli. Organizasyonu düzenleyen Aytunç Çetinbaş, Ahmet Bilgiç, Erhan Evren ve Murat Ak yaptıkları ortak duyuru da şunları söyledi: Kulüplerin Gerçek Sahipleri taraftarlarıdır. Hepimizin dilinden düşmeyen ve sonuna kadar doğru olan bir slogandır bu. Ama maalesef ki Kongre salonlarında bazen bu sloganımız sadece sözde kalıyor. Taraftarı olduğumuz, uğruna nice yollar yaptığımız, maç öncesi geceleri gözümüze uyku girmemecesine aşığı olduğumuz Kocaelispor’umuzun geleceği oylanırken karar verenler arasında olamıyoruz. İçimizden kahrolarak izlemek zorunda kalıyoruz.

 

ŞİMDİ SAHİPLENME ZAMANI

İşte bizde 7 senedir diyoruz ki Kulübümüzün sahibi olduğunu resmi olarak tasdiklemek anlamına gelen Kocaelispor Kulübü Üyeliği’ni artık ertelemeyelim. Eğer zaten üyeysek Kongrelerde Hazirun listesinde yer almak adına aidatlarımız ödeyelim. “Şimdi sahiplenme zamanı” diyor ve 21.02.2024 Çarşamba aksamı 17:00-19:00 Saatleri arasında  hep beraber Kulübümüze Üye olup,aidatlarımız ödüyoruz. Ardından Sosyal Tesislerimizde hep birlikte oturup kendi aramuzda kısa bir söyleşi ve fikir alışverişi yapıyoruz. Tüm Üyelerimizi ve yüreği Kocaelispor ile atan üye olmak isteyen tüm taraftarlarımızı bekliyoruz”.

 

Güncelleme: 21 Şubat 2024 14:02
X