Kocaelispor U-17 takımını onurlandıracağız
14 Mayıs 2023 12:29

Kocaelispor U-17 takımını onurlandıracağız

Kocaelisporlu taraftarlar salı günü çifte şampiyonluk turu görmek için saatleri geriye doğru saymaya başladı. Önce Türkiye şampiyonu olan Kocaelispor U-17 takımı taraftarı selamlayacak ve turunu atacak. Ardından A takım sahne alacak ve Kastamonuspor ile berabere bile kalsa bu kez onlar şampiyonluk turu atacak.

 

PLAKET TAKDİMİ VE AİLE FOTOĞRAFI

Salı günü saat 15.00’te başlayacak olan Kocaelispor – Kastamonuspor maçından yarım saat önce Türkiye şampiyonu olan Kocaelispor U-17 takımı onurlandırılacak. Takımın elde ettiği şampiyonluğun görüntüleri ve attıkları birbirinden güzel goller dev ekranlardan yayınlanacak. Ardından plaket takdimi gerçekleşecek. Yılın futbolcusu olan Eren Narin’e Kocaelispor takım kaptanları Yalçın ve Gökhan ile Başkan Engin Koyun plaketini verecek. Ardından tüm takım kupaları ile aile fotoğrafı verdikten sonra Kocaeli Stadı’nda şampiyonluk turu atacak.

 

İZİN ALINACAK

Bilindiği üzere Kocaelispor U-17 takımı Karacabey maçından öncesi Türkiye’nin en iyi 4 takımı arasına adını yazdırmanın mutluluğunu statta kutladı. Takımı Maraton tribünü çağırdı ancak maçın temsilcisinin onayı olmadığı için Maraton’a gidememişti. Yeşil siyahlı gençler bu kez resmi izni aldıktan sonra aile fotoğrafını Maraton tribünü önünde verecek. Bu güzel görüntülerin ardından bu kez A takım yeşil zemine ayak basacak. Yeşil siyahlılar Kastamonuspor karşısında en kötü berabere bile kalsa aynı gün içinde ikinci turu atmış olacak.

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 12:30
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X