Kocaelispor’a bol bol ödül!
12 Haziran 2023 02:04

Kocaelispor’a bol bol ödül!

2023 Marka Futbol Ödülleri sahiplerini Kocaeli Kongre Merkezi’nde buldu. 1. Lig’e yükselen Kocaelispor'a tam 8 ödül verildi.

 

PROTOKOL DE KATILDI

Kocaelispor’un ev sahipliğindeki törene Başkanı Engin Koyun’un yanı sıra, Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Kocaelispor’un futbolcularından Burak Süleyman, spor yorumcusu Ahmet Akcan, Teknik Direktör Serhat Güler ile ödül sahipleri katıldı. Kocaelispor’dan Engin Koyun’un yanı sıra, Teknik Direktör Fırat Gül, futbolculardan Gökhan Değirmenci, Yusuf Cihat, Mehmet Yılmaz, Samed Ali Kaya, Mert Çölgeçen, Tayfun Aydoğan, Sportif Direktör Bayram Oral ile Kaleci Antrenörü Nihat Köksal plaketlerini aldı.

 

ÖDÜL ALANLAR

Yılın Kulüp Başkanı - Dursun Özbek (Galatasaray)

Yılın Fair-Play Başkanı - Nahid Yamak (Giresunspor)

Yılın Teknik Direktörü - Okan Buruk (Galatasaray)

 

SÜPER LİG ALTIN KARMA (YILIN EN İYİ 11’İ)

Mert Günok (Beşiktaş)

Leonardo Duarte (Başakşehir)

Abdülkerim Bardakçı (Galatasaray)

Anatasios Bakasetas (Trabzonspor)

Aytaç Kara (Kasımpaşa)

İrfan Can Kahveci (Fenerbahçe)

Efecan Karacan (Alanyaspor)

Kerem Aktürkoğlu (Galatasaray)

Cenk Tosun (Beşiktaş)

Mauro Icardi (Galatasaray)

Enner Valencia (Fenerbahçe)

 

ONUR ÖDÜLLERİ

Volkan Demirel

Ertuğrul Sağlam

Ufuk Gezeroğlu

Kemal Belgin

 

1. LİG

Yılın Kulüp Başkanı: Yüksel Yıldırım (Yılport Samsunspor)

Yılın Teknik Direktörü: Hüseyin Eroğlu (Yılport Samsunspor)

 

1.LİG ALTIN KARMA

Harun Tekin (Eyüpspor)

Ali Öztürk (Samsunspor)

Yunus Emre Çift (Samsunspor)

Osman Çelik (Samsunspor)

Zeki Yavru (Samsunspor)

Mithat Pala (Çaykur Rize)

Emircan Altıntaş (Çaykur Rize)

Adrien Regattin (Pendikspor)

Burak Süleyman (Sakaryaspor)

Kenan Özer (Bodrumspor)

Gaetan Laura (Samsunspor)

 

2. LİG

Yılın Kulüp Başkanı (Kırmızı -Beyaz Grup) - Engin Koyun (Kocaelispor) - Oğuzhan Yalçın (Çorumspor)

Yılın Teknik Direktörü (Kırmızı – Beyaz Grup) - Fırat Gül (Kocaelispor) – Tahsin Tam ( Çorumspor)

 

2.LİG ALTIN KARMA

Gökhan Değirmenci (Kocaelispor)

Ferhat Yazgan (Çorumspor)

Erkan Kaş (Çorumspor)

Mehmet Yılmaz (Kocaelispor)

Tayfun Aydoğan (Kocaelispor)

Mert Çölgeçen (Kocaelispor)

Murat Yıldırım (Çorumspor)

Cihat Çelik (Kocaelispor)

Suat Kaya (Çorumspor)

Samed Ali Kaya (Kocaelispor)

Kemal Rüzgar (Şanlıurfaspor)

 

3. LİG

Yılın Kulüp Başkanları (1, 2, 3. Grup)

Erdoğan Çelik (Belediye Kütahya)

Alim Emiroğlu (Kuşadasıspor Bornova)

Tarık Gümüşsoy (68 Aksaray)

 

Yılın Teknik Direktörleri (1, 2, 3. Grup)

Ersin Aka (Yeni Mersin)

Çağdaş Çavuş (Alanya Kestel)

Şakir Filiz (Kepez Belediye)

 

3. Lig’de Altın Karma

Volkan Mert Korkmaz (Belediye Derince)

Özkan Zileli (Yeni Mersin)

Enes Gök (Kütahyaspor)

Emirhan Karagülle (Kuşadasıspor)

Aykut Sarıdoğan (Aksaray)

Muhammet Reis (Iğdır)

Abdulkerim Canlı (Belediye Derince)

Talha Mayhoş (Kütahyaspor)

Umut Aydın (Yeni Mersin)

Murat Çaydemir (Kuşadasıspor)

Tahir Babaoğlu (Iğdır FK)

 

YILIN ENLERİ

Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı - Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın

Yılın Belediye Başkanı - Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık

Yılın Yorumcusu - Ahmet Akcan

Yılın En İyi Sosyal Medya Programı - Haftanın Panoraması (Tanju Çolak)

Yılın Spor Programı - Beyaz Futbol

Yılın 1. Lig Spor Programı - Hedef Süper Lig (Hayri Ülgen ve Cüneyt Ersan)

Yılın Gazetecisi - İsmail Er (Hürriyet Gazetesi)

Yılın Köşe Yazarı - Orhan Yıldırım (Fanatik)

 

Güncelleme: 12 Haziran 2023 02:05
X