Kocaelisporluların beklediği yarışmanın ikincisi başlıyor!
Kocaelispor
05 Ağustos 2021 Perşembe 14:38

Kocaelisporluların beklediği yarışmanın ikincisi başlıyor!

İzmit Belediyesi, geçen yıl büyük ilgi gören Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın ikincisini yapmak için kolları sıvadı. İkinci Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması 10 Ağustos Salı günü başlayacak, 15 Ağustos’ta sona erecek.

 

YENİ FORMAT, YENİ ADRESLER

Geçen yıl yaptığı Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması ile kente ve spor camiasına ayrı bir renk getiren İzmit Belediyesi, taraftardan gelen istek üzerine yarışmanın ikincisini düzenleniyor. Kocaelispor’un bu sezon yaşadığı şampiyonluk coşkusunu perçinlemek, halkın kulüp tarihi hakkında daha çok bilgi sahibi olmasını sağlamak ve gelecek nesillere bu bilgileri aktarmak amacıyla 2.Kocaelispor Bilgi Yarışması’nın hazırlıklarına başlayan İzmit Belediyesi’nin bu seneki yarışma formatı da bir hayli ilgi çekecek. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de yarışma için özel sürprizler hazırladıklarını belirtti. 

 

 

FİNAL KENT MEYDANI’NDA OLACAK

Kocaelispor Bilgi Yarışması, 10 Ağustos 2021 Salı günü saat 19.00’da Yahya Kaptan Amfi Tiyatro’da başlayacak. Yarışma; çarşamba günü Yahya Kaptan Gülümse Kafe’de, perşembe günü İzmit Saat Kulesi önünde, cuma günü ise Serdar Mahallesi Engelsiz Yaşam Alanı’nda sürecek. 4 günlük yarışmada her gün en yüksek puanı alan 2 yarışmacı final heyecanına ortak olacak. 8 kişinin yarışacağı final ise 15 Ağustos Pazar akşamı İzmit Kent Meydanı’nda yapılacak.

 

 

5 SORU, 5 HEDİYE

Yarışmada Kocaelispor tarihinde iz bırakan önemli isimler jüriliği üstlenecek. Her yarışmacıya, doğru cevap verdikçe ilerleyebileceği yolda, basitten zora toplam 5 soru yöneltilecek. Çoktan seçmeli ilk soruyu doğru bilen her yarışmacı bir sonraki soruya geçecek. Yanlış cevap verdiği soruda elenecek olan yarışmacılar bildiği her soru için ayrı ayrı hediye kazanacak. Yarışmanın finalinde halk Kocaelispor tarihinde iz bırakan sürpriz konuklarla buluşturulacak.

 

 

SÜRPRİZ KONUKLAR YİNE YER ALACAK

Kocaelispor’a ve kulübün şanlı tarihine büyük önem veren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Taraftarımızın ve özellikle genç neslin kulüp tarihiyle yakından ilgilenmesi bizleri son derece mutlu ediyor. Şanlı tarihi başarılarla dolu camiamız için böyle bir yarışmaya vesile olmaktan, bilgilerin çocuklara ve gençlere aktarılmasından son derece mutluyuz. Geçen yıl büyük heyecan yaşandığına tanık olduk. Bu sene de aynı coşkuyu yaşayıp, Kocaelispor’umuzun geleceğine ışık tutmak istiyoruz. Şimdiden herkese başarılar diliyorum” dedi.

 

 

KOCAELİSPOR HEDİYELERİ TARAFTARLARI BEKLİYOR

Yarışmaya katılmak isteyenler İzmit Belediyesinin 0532 166 41 41 numaralı Whatsapp İhbar Hattı’na mesaj atarak başvuru yapabilecek. Yarışmanın şampiyonuna sürpriz hediyeler hazırlayan İzmit Belediyesi, elemelerde de Kocaelispor araç atkısı, telefon tutacağı ve bileklik, İzmit Belediyesinin havuzunda 2 günlük, 2 kişilik ücretsiz giriş hakkı, efsane Kocaelisporlu sürpriz isimle Gülümse Kafe’de 2 kişilik kahvaltı, Sarısu Gençlik Kampı’nda 2 gece 4 kişilik konaklama, 2021-22 sezonu için Maraton Tribünü Kombine Kartı hediye edecek.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:57
06:38
13:05
16:32
19:10
20:39