Kocaelispor’un aklında Tuzlaspor var
13 Ekim 2023 18:01

Kocaelispor’un aklında Tuzlaspor var

Kocaelispor’da Tuzlaspor maçının hazırlıkları tüm hızı ile devam ediyor. Yeşil siyahlılarda eksik futbolcu bulunmazken, hedef İstanbul’dan 3 puanla dönüp zirve adayı olduğunu ortaya koymak. İşte son antrenmandan dikkat çeken fotoğraflar.

BASİT FUTBOLCU KAYBI İSTENMİYOR

Erzurumspor ile 1-1 berabere kalan ve kritik 2 puan kaybeden Kocaelispor’da Tuzlaspor maçının hazırlıkları sürüyor. Bugün ve yarın çift antrenman yapacak olan takımda hasta futbolcular da iyileşirken, yeni bir salgına izin verilmemesi için özel önlemler de alındı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın bu konuda titiz davrandığı belirtilirken hiçbir futbolcunun bu şekilde kaybedilmemesi için mücadele ettiği de ifade edildi.

 

NET PAS, HIZLI OYUN

Körfez Brunga Tesisleri’nde yapılan antrenman ısınma koşusu, ısınma hareketleri, pas oyunu ve 5’e 2 top kapma çalışması ile başladı. Ardından saha içinde özellikle hücum varyasyonları üzerinde çalışmalar yapılırken, Sağlam’ın futbolculara net pas ve hızlı oyun talimatında bulunduğu görüldü. Zorlu geçecek olan Ekim ve Kasım aylarında herhangi büyük bir hatanın olmaması için çabalayan teknik ekip ve futbolcular Tuzla’dan 3 puanla dönmenin hesaplarını yapıyor.

 

Güncelleme: 13 Ekim 2023 18:02
X