Komikliğin zirve yaptığı, şaka gibi zırva!
Kocaelispor
03 Mayıs 2021 Pazartesi 02:29

Komikliğin zirve yaptığı, şaka gibi zırva!

Kocaelispor’a uzatma anlarında yediği golle 3-2 mağlup olan ve ligde kalmayı garantilemeyen Zonguldak Kömürspor son derece komik, astarsız, Kocaelispor camiasını töhmet altında bırakan şaka bir açıklama, daha doğru bir tabirle zırva yayınladı.  Açıklamada Kocaelispor Başkanı Engin Koyun'un Gümüşhaneli olmasına dikkat çekildi ve son hafta Kocaelispor ile düşmeme mücadelesi veren Gümüşhanespor’un karşılaşacağı ifade edilerek üstü kapalı Kocaelispor’a şike yapabileceği konusunda suçladı. İşte o skandal ve bir o kadar da komik açıklama!

 

GÜMÜŞHANELİ BAŞKAN AYIBI!

Açıklamada, “Bugün oynadığımız müsabakadan galip olarak ayrılan dost takım Kocaelispor Kulübü’nü tebrik ediyor, 1. Lig’e yükselme maçlarında başarılar diliyoruz. Anadolu’nun önemli spor kulüplerinin başında gelen Kocaelispor’un değerli Başkanı Engin Koyun'un Gümüşhaneli de olsa,  Kocaelispor'un Gümüşhanespor maçına tam kadro çıkacağına ve sezon boyunca gösterdikleri performansı bu müsabakada da göstereceğine inanıyoruz” denildi.

 

KİMSENİN HAKKINI YEDİRMEZLER “MİŞ!”

Kocaelispor’un tertemiz mazisine kimsenin leke getirmeyeceğine olan inancımız tamdır. Bu durumda ligin son haftasında Afyonspor’la oynayacağımız müsabakaya mutlak puan ve puanlar kazanma parolası ile çıkacağız. Kümede kalma yolunda kimsenin hakkını yemeden, kimseye de hakkımızı yedirmeden mücadelemizi vereceğiz.”

 

SADECE İŞÇİ KENTİ ZONGULDAK “MIŞ!”

Sonuç ne olursa olsun şerefimizi, mazimizi, kutsal bildiğimiz emeğe olan saygımızı yitirmeyeceğimizi belirtir, İşçi Milli Takımı sıfatıyla Zonguldakspor camiasının madenci armasına olan bağlılığına mutabık kalarak yolumuza devam edeceğimizi tüm spor kamuoyuna bildiririz. Geçirdiğimiz bu zor günlerde tüm işçi Milli Takımı sevdalılarını 1991 ruhuyla takımımızın arkasında birlik olmaya ve takımımızı desteklemeye davet ediyoruz” ifadeleriyle bitirdi.

DİĞER HABERLER

Kıymetini bilediğimiz ADAM… Adnan Dinçer!

Kocaelispor, Dinçer’in kalbinde büyük bir yara açtı ve deneyimli teknik adam o günleri düşündükçe kalbindeki o yara hala kanıyor.  Kocaelispor’un Adnan Dinçer’e manevi borcu çok fazla. Kocaeli basın tarihinde Adnan Dinçer’i ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde sizlere aktarmanın gururunu yaşarken, dinlediklerimiz karşısında bir o kadar üzüldüğümüzü de belirtmek istiyoruz.  İşte gerçek bir futbol emekçisi…Kocaelispor’da bir döneme damga vuran değer…Adnan Dinçer! 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56