Marka bir hoca getirdik
20 Haziran 2023 10:52

Marka bir hoca getirdik

Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun, Ertuğrul Sağlam ile anlaştıkları için mutlu olduklarını belirtti ve             “Kocaelispor’a çok değerli bir hoca getirdik” dedi.

 

HERKES SIKINTIDA

Nokta Gazetesi’ne açıklamalar yapan ve zorlu bir sezona hazırlık yaptıklarının altını çizerek sözlerine başlayan Engin Koyun şu şekilde konuştu: Düştüğümüz sezonun ardından fazla beklemeden tekrar 1. Lig’e yükseldik. Sezonu çokça anlattık. Önümüze bakmak zorundayız. Zor bir sezon sadece bizi değil tüm kulüpleri bekliyor. Kulüplerin ekonomisi gittikçe daraldı bu da kemerleri sıkma zorunluluğu doğuruyor.

 

AKILLI HAREKET ETMELİYİZ

Her zaman üzerinde durduğumuz konu mali disiplin. Bugün ben ve yönetimim var, yarın olmayacak. Bizden sonra göreve gelecek olan yönetimin yükünün olmaması için de çabalamak zorundayız. Kocaelispor’un hangi dipsiz kuyulardan buralara kadar geldiği aşikar. Bir daha o kötü günlere dönmemek için hepimizin akıllı hareket etmesi şart.

 

HOCAMIZ FEDAKARLIK YAPTI

Teknik direktörümüzü belirledik. Yönetimdeki tüm arkadaşlarımızın düşüncelerini aldık ve yaptığımız görüşmelerin ardından Ertuğrul Sağlam hocamızı getirdik. İkinci görüşmemizde bütçeyi aşağıya çektik. Hocamız da sağ olsun fedakarlık yaptı. Planlamamızı ve top başını hocamız takdir edecek. Ancak bayram sonrası bir araya geliriz diye düşünüyorum.

 

ATEŞ PAHASI

Hocamızla görüşmelerimiz çok samimiydi şekilde geçti. Kendisini tanımıyordum ancak oldukça alçak gönüllü ve başarı hırsı da var.  Saha içinde ayrı, saha dışında ayrı bir insan. Pazartesi günü tesislerde imza töreni düşünüyoruz. Bu konuda sizleri bilgilendireceğiz. Transferler hakkında hocamızın tasarrufları kıymetli. O kadar çok isim geliyor ki ancak el bir uzatamıyorsunuz. O kadar maliyetli yani. En doğru oyuncularla en iyi takımı kurmak için sıkı bir şekilde çalışacağımızdan kimsenin bir şüphesi olmasın.

Güncelleme: 20 Haziran 2023 10:53
X