Mehmet Altıparmak: Transfer konusunda hassas olmalıyız
27 Ocak 2022 17:39

Mehmet Altıparmak: Transfer konusunda hassas olmalıyız

Kocaelispor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak Spor41'in sorularını yanıtladı. Başkan Engin Koyun, Teknik Asbaşkan Mehmet Yaşar ve yöneticilerden Faruk Mamik'in kendisini çok samimi şekilde karşıladığını belirten Altıparmak, eksik olan bölgeleri en kısa sürede tespit edeceğini ve transfer konusunda titiz olacağının altını çizdi.

 

ÇOK İYİ KARŞILANDIM

Altıparmak hem Kocaelispor’a gelişi hem de hedeflerini gazetemizle şu şekilde paylaştı: Sayın Başkan Engin Koyun, yöneticilerimiz Mehmet Yaşar ve Faruk Mamik beylerle Kartal’da bir araya geldik. Böylesi bir camiada görev almayı tabii ki istiyordum. Çok iyi karşılandım. Başkanımızın ve yöneticilerimizin samimiyetini, sıcakkanlılığını görünce bendeki enerji daha da arttı ve Kocaelispor ile anlaşmam için çok uzun sürmedi.

 

ÖNCELİKLE FUTBOLCU MOTİVASYONU

Antrenörlük kariyerime de burada başladım. Merhum hocamız Ümit Kayıhan’ın ekibinde görev aldım. Şimdi ise teknik direktörüm. Amacımız, hedeflerimiz belli. Her şeyi adım adım gerçekleştireceğiz. Öncelikli olarak futbolcuları sahaya motive edip bizim için ne kadar önemli olduklarını anlatacağız. Bir oyun planımız var ve bu oyunu saha içinde de, saha dışında da sahaya yansıtmaya gayret edeceğiz.

 

BOLU MAÇINA HER ANLAMDA HAZIR OLURUZ

Transfer yapacağız kuşkusuz. Öncelikli olan bölgelerimizi tespit ettik. 3 dedim ama belki 2 olur, belki 4 olur. Transfer konusunda hata lüksümüz yok. İnce eleyip, sık dokuyacağız. Takımın var olan kadrosundaki futbolcuları çok değerli, her biri kaliteli ayaklar. Yeni oyuncuların da katılımı ise kısa sürede o uyum yakalanır. Bolu maçına hem mental hem de maç kondisyonu açısından hazır olacağımızı düşünüyorum.

 

Spor41

Güncelleme: 27 Ocak 2022 17:52
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X